تاریخ: ۱۷:۰۵ :: ۱۳۹۴/۰۳/۲۶
نام نویسنده: sobhan

رائول گونزالس، رزمی کار می‌شود! ورزش > فوتبال جهان – رائول این روزها نه تنها فوتبال بازی می کند بلکه سر خود را به آموزش ارزشهای یک فوتبالیست به نوجوان ها و کودکان در نیویورک گرم کرده است. به گزارش مازند اسپرت ؛ رائول اخیرا سفیر بنیاد خیریه لاروس شده است و قرار است که به کودکان […]

رائول گونزالس، رزمی کار می‌شود!

ورزش > فوتبال جهان – رائول این روزها نه تنها فوتبال بازی می کند بلکه سر خود را به آموزش ارزشهای یک فوتبالیست به نوجوان ها و کودکان در نیویورک گرم کرده است.

به گزارش مازند اسپرت ؛ رائول اخیرا سفیر بنیاد خیریه لاروس شده است و قرار است که به کودکان زیر ۲۰ سال کمک کند. رائول در نیویورک از راننده استفاده نمی کند و شهر را با استفاده از جی پی اس خودرو خود می شناسد. او حالا خود را یک نیویورکی تمام عیار می داند چرا که چندین ماه است که در این شهر زندگی می کند و از حضور در آمریکا لذت می برد.

شمال منطقه برونکس مربوط به محله ایست که ۹۰ درصد آن را آفریقایی ها، دومینیکنی ها، پورتوریکویی ها، هندوراسی ها یا مکزیکی ها تشکیل می دهند. بنیاد خیریه لاروس امیدوار است که بتواند با کمک رائول به اهالی فقیر این محله هم کمک کند.

یکی از اهداف این بنیاد این است که به دخترها هنر رزمی «جوجیستو» یاد بدهند تا بتوانند که در مقابل افراد شرور از خود محافظت کنند.

رائول همچنین در نیویورک برنامه آینده خود را هم می چیند. او در حال آماده کردن خود برای مربیگری است. خودش گفته که قطعا به رئال بر می گردد. باید دید که با چه سمتی در این تیم حضور می یابد.

پاسخی بگذارید