تاریخ: ۵:۴۴ :: ۱۳۹۵/۰۱/۱۶
نام نویسنده: sobhan

  ملی‌پوش تنیس روی میز ایران گفت: نسبت به مسابقات جهانی از آمادگی بالاتری برخورداریم و تمام تلاش‌مان را می‌کنیم سهمیه را برای ایران کسب کنیم.   به گزارش مازند اسپرت  افشین نوروزی در مورد شرایط تیم ملی تنیس روی میز اظهار داشت: از چهارم فروردین تمرینات‌مان را آغاز کرده‌ایم و خوشبختانه همه چیز به خوبی و با […]

 

خبرگزاری فارس: نسبت به مسابقات جهانی آماده‌تر هستیم/ تک‌حذفی شدن انتخابی المپیک حساسیت را بالا می‌برد

ملی‌پوش تنیس روی میز ایران گفت: نسبت به مسابقات جهانی از آمادگی بالاتری برخورداریم و تمام تلاش‌مان را می‌کنیم سهمیه را برای ایران کسب کنیم.

 

به گزارش مازند اسپرت  افشین نوروزی در مورد شرایط تیم ملی تنیس روی میز اظهار داشت: از چهارم فروردین تمرینات‌مان را آغاز کرده‌ایم و خوشبختانه همه چیز به خوبی و با نظم پیش می‌رود. بچه‌‌ها با انگیزه و با روحیه در اردو حضور دارند و نسبت به مسابقات جهانی آماده‌تر هستیم.

وی ادامه داد: تمرینات‌مان برای مسابقات جهانی کم بود اما برای انتخابی المپیک شرایط فرق کرده است و آمادگی بچه‌ها بالا رفته است.

ملی‌پوش تنیس روی میز ایران در مورد اینکه گفته می‌شود حریف قزاقستانی رقیب اصلی ملی‌پوشان ایران محسوب می‌شود، گفت: او بازیکن رده ۲۰ دنیا را برده و در مسابقات لوکزامبورگ به مقام قهرمانی رسیده است اما هنوز خیلی قدر نیست و تازه نزدیک رنکینگ من شده است و در مجموع ۴ بازیکن قزاق و ۲ ازبک شرایط خوبی دارند.

نوروزی در مورد اینکه چقدر امیدوار است سهمیه المپیک به ایران برسد، گفت: تمام تلاش‌مان کسب سهمیه است و خودم هم امید زیادی دارم این اتفاق بیفتد.

وی در مورد حریفان تمرینی کره‌ای نیز گفت: مربی کره‌ای تمرینات خوبی را برای‌مان در نظر گرفته و بازیکنان آنها هم شرایط نسبتاً خوبی دارند.

ملی‌پوش تنیس روی میز ایران در مورد تغییر قانون مسابقات و تک‌حذفی شدن بازی‌ها گفت: این موضوع حساسیت را بالا می‌برد اما ما با توجه به تجربه مسابقه جهانی مشکلی نخواهیم داشت.

به گزارش فارس، مسابقات انتخابی کسب سهمیه المپیک از ۲۵ تا ۲۹ فروردین‌ماه در هنک‌کنگ برگزار می‌شود./فارس

پاسخی بگذارید