تاریخ: ۵:۳۳ :: ۱۳۹۵/۰۱/۱۶
نام نویسنده: sobhan

  وزارت ورزش و جوانان در ادامه امضای قرارداد با فدراسیون‌های ورزشی در سال ۹۵، چهارشنبه جلسه‌ای را با مسئولان فدراسیون فوتبال برگزار می‌کند.   به گزارش مازند اسپرت   امضای تفاهمنامه همکاری وزارت ورزش با فدراسیون‌های ورزشی چهارشنبه با امضای تفاهمنامه با چند فدراسیون از جمله فوتبال به پایان می‌رسد. فردا هم مسئولان فدراسیون گلف و تیراندازی […]

 

خبرگزاری فارس: امضای تفاهمنامه همکاری وزارت ورزش با فدراسیون فوتبال

وزارت ورزش و جوانان در ادامه امضای قرارداد با فدراسیون‌های ورزشی در سال ۹۵، چهارشنبه جلسه‌ای را با مسئولان فدراسیون فوتبال برگزار می‌کند.

 

به گزارش مازند اسپرت   امضای تفاهمنامه همکاری وزارت ورزش با فدراسیون‌های ورزشی چهارشنبه با امضای تفاهمنامه با چند فدراسیون از جمله فوتبال به پایان می‌رسد.

فردا هم مسئولان فدراسیون گلف و تیراندازی با کمان و جودو در وزارت ورزش حضور خواهند داشت تا تفاهمنامه خود را در سال ۹۵ به امضا برسانند. در این تفاهمنامه‌ها قید شده که فدراسیون‌ها چه تعهدی دارند و وزارت ورزش هم بر چه اساسی قرار است بودجه خود را به فدراسیون‌ها تخصیص دهد.

بودجه در نظر گرفته شده برای فدراسیون‌ها که در این تفاهمنامه‌ها قید شده نسبت به سال گذشته افزایش داشته است که البته این افزایش بودجه برای فدراسیون‌های المپیکی بیشتر است./فارس

پاسخی بگذارید