تاریخ: ۱۲:۳۳ :: ۱۳۹۵/۰۱/۱۵
نام نویسنده: sobhan

میرشاد ماجدی سرپرست تیم خونه به خونه که ظهر امروز قصد داشت همراه با کاروان تیم خونه به خونه بابل برای بازی مقابل صنعت نفت راهی آبادان شود مورد ضرب و شتم پرسنل فرودگاه مهر آباد قرار گرفت . به گزارش مازند اسپرت ؛ ظاهرا برای یکی از بازیکنان تیم خونه به خونه جهت رزرو […]

میرشاد ماجدی سرپرست تیم خونه به خونه که ظهر امروز قصد داشت همراه با کاروان تیم خونه به خونه بابل برای بازی مقابل صنعت نفت راهی آبادان شود مورد ضرب و شتم پرسنل فرودگاه مهر آباد قرار گرفت .

به گزارش مازند اسپرت ؛ ظاهرا برای یکی از بازیکنان تیم خونه به خونه جهت رزرو بلیط مشکل به وجود آمده بود که ماجدی قصد حل این مشکل را داشت اما پس از حضورش در قسمت ترافیک ایران ایر با برخورد شدید یکی از پرسنل این قسمت رو به رو شد که در نهایت جر و بحث طرفین به درگیری فیزیکی انجامید. مشت وارده بر صورت سرپرست سابق استقلال باعث ترکیدن لب وی شد.

میرشاد ماجدی در مورد ماجرایی که در فرودگاه مهرآباد برای او رخ داده اظهار داشت: من مثل همیشه تجهیزات پزشکی تیم را وکیوم شده در اختیار مامور کنترل ایران ایر قرار دادم تا آن را تحویل قسمت بار دهد اما او از این کار ممانعت کرد. او می گفت نمی توانید این وسائل را ببرید. من هر چه به او می گفتم ۱۰ سال است کارم همین است و همیشه بدون مشکل این کار انجام شده اما او زیربار نمی رفت.
وی افزود: چون با  او وارد جروبحث شدم یکی از مسئولان آنها سراغم آمد تا برای او توضیح دهم چه اتفاقی افتاده است و گلایه مامور کنترل را کردم که با تندی و بی ادبی با من صحبت کرده بود اما این شخص با ناجوانمردی از پشت به من ضربه زد و با مشت به صورتم کوبید.
ماجدی ادامه داد: من از این شخص شکایت کردم اما اطرافیان این شرکت از من خواستند که رضایت بدهم از طرفی چون اعضای تیم به قسمت پرواز رفته بودند و باید همراه تیم می رفتم مجبور به رضایت شدم. ولی این کار بسیار ناجوانمردانه بود. در این مدتی که سرپرست بودم و در قسمت های مختلف سمت داشته ام هیچ گاه با چنین موردی روبرو نشده بودم.

 

پاسخی بگذارید