تاریخ: ۸:۴۸ :: ۱۳۹۵/۰۱/۱۵
نام نویسنده: sobhan

سرمربی تیم صنعت نفت‌آبادان گفت: علی کریمی بازیکن بزرگی است اما زمان زیادی می‌برد تا او به عنوان مربی بخواهد فشار زیادی بر تیم بزرگی چون نفت آبادان بیاورد. به گزارش مازند اسپرت؛نادر دست‌نشان در خصوص شرایط صنعت نفت آبادان و دیدار این تیم مقابل خونه به خونه اظهار داشت: خوشبختانه شرایط خوبی داریم و […]

naderسرمربی تیم صنعت نفت‌آبادان گفت: علی کریمی بازیکن بزرگی است اما زمان زیادی می‌برد تا او به عنوان مربی بخواهد فشار زیادی بر تیم بزرگی چون نفت آبادان بیاورد.

به گزارش مازند اسپرت؛نادر دست‌نشان در خصوص شرایط صنعت نفت آبادان و دیدار این تیم مقابل خونه به خونه اظهار داشت: خوشبختانه شرایط خوبی داریم و در ۵ دیدار اخیر توانستیم به ۳ پیروزی و ۲ تساوی دست پیدا کنیم. خونه به خونه هم از تیم‌های بسیار خوب و با امکانات مناسب است اما ما هم صنعت نفت آبادان هستیم که به دنبال پیروزی در این بازی هستیم.

وی ادامه داد: اگر بتوانیم در بازی‌های آینده که با رقبای خود در رده‌های بالاتر بازی داریم به پیروزی برسیم می‌توانیم برای صعود به لیگ برتر امیدوار باشیم و در واقع سرنوشت کار در دست خودمان است. ۷ فینال را پیش رو داریم و هیچ بازی را دست کم نخواهیم گرفت و به دنبال برد در تمامی بازی‌ها هستیم.

سرمربی تیم صنعت نفت‌آبادان با اشاره به قضاوت داوران در لیگ دسته اول تاکید کرد: امیدوارم در بازی‌هایی که باقی مانده داوران هم دقت بیشتری داشته باشند چرا که وقتی داوران باتجربه ما در لیگ دسته اول قضاوت می‌کنند کم‌انگیزه و کم‌دقت سوت می‌زنند که این مسئله ممکن است سرنوشت تیم‌ها را تغییر بدهد.

دست‌نشان در مورد حضور علی‌ کریمی و حمید درخشان در تیم خونه به خونه گفت: شخصا برای حمید درخشان و علی کریمی احترام خاصی قائلم اما حضور کریمی دلیل نمی‌شود که بار سنگینی برای تیم ما باشد. کریمی بازیکن بزرگی بوده و از ستاره‌های فوتبال ایران است اما در کار مدیریتی زمان زیادی لازم است تا وجود علی کریمی به تیم بزرگی چون نفت آبادان فشار بیاورد.

پاسخی بگذارید