تاریخ: ۱۷:۱۹ :: ۱۳۹۵/۰۱/۰۸
نام نویسنده: sobhan

هفته هشتم رقابت های لیگ دسته سوم فوتبال کشور روز دوشنبه برگزار خواهد شد .   به گزارش مازند اسپرت ؛ هفته هشتم رقابت های لیگ دسته سوم فوتبال کشور روز دوشنبه برگزار خواهد شد که در این روز نمایندگان مازندران در برابر حریفانشان صف آرایی خواهند کرد . تیم صدرنشین شهید کریمی جویبار این […]

2هفته هشتم رقابت های لیگ دسته سوم فوتبال کشور روز دوشنبه برگزار خواهد شد .

 

به گزارش مازند اسپرت ؛ هفته هشتم رقابت های لیگ دسته سوم فوتبال کشور روز دوشنبه برگزار خواهد شد که در این روز نمایندگان مازندران در برابر حریفانشان صف آرایی خواهند کرد .

تیم صدرنشین شهید کریمی جویبار این هفته در دیداری خانگی میزبان تیم فوتبال چوکای تالش خواهد بود . تیم شهدای ساری در خانه از تیم آرش ری پذیرایی میکند .

شهدای بابلسر و عمران شهرداری ساری در دیدار خارج از خانه میهمان تیم های شهرداری رودسر و شهرداری فومن خواهند بود .

بازی های این هفته از ساعت ۱۵:۳۰ آغاز خواهد شد.

برنامه کامل هفته هشتم لیگ دسته سوم فوتبال کشور را در ادامه مشاهده میکنید:

دوشنبه    9/1/1395

شهرداری رودسر – شهدای بابلسر-ساعت۱۵:۳۰-ورزشگاه شهید قاسمی رودسرگیلان

شهرداری فومن –عمران شهرداری ساری-ساعت  15:30  -ورزشگاه آزادی فومن گیلان

شهید کریمی جویبار– چوکای تالش-ساعت۱۵:۳۰-ورزشگاه شهید کریمی جویبارمازندران

شهدای ساری– آرش ری -ساعت۱۵:۳۰-ورزشگاه شهداء ساری  

افرادرب تبریز- امید حسن آباد  15:30-ورزشگاه مرزداران تبریز  

ایرانداد تهران- فجر میثاق کرج۱۵:۳۰-ورزشگاه الیاف تهران  

استقلال جنوب تهران- شهرداری اراک  15:30-ورزشگاه اتکاء تهران  

فرید کرج- خلیج فارس خونسرخ-ساعت   16:00-ورزشگاه انقلاب کرج  

شهرداری فیروز آباد – ملی حفاری اهواز۱۶:۰۰  -ورزشگاه تختی فیروز آباد فارس

شاهین ماهشهر – برق شیراز-ساعت۱۶:۰۰-ورزشگاه شهداء ماهشهر خوزستان

سه شنبه  10/1/1395

شهرداری همدان- کاوه شهرداری ورامین-ساعت۱۵:۳۰-ورزشگاه ملت همدان  

نفتون مسجد سلیمان- پَریز درود۱۶:۰۰  اختصاصی  نفتون-ورزشگاه مسجد سلیمان خوزستان

قشقایی شیراز- پرسپولیس برازجان-ساعت ۱۶:۰۰-ورزشگاه دستغیب شیراز

لیگ دسته سه – گروه A  
  تیم ها بازيها برد مساوی باخت گل زده گل خورده تفاضل گل امتياز  
۱ شهید کریمی جویبار ۷ ۶ ۱ ۰ ۱۲ ۲ ۱۰ ۱۹  
۲ چوکای تالش ۶ ۵ ۱ ۰ ۱۰ ۲ ۸ ۱۶  
۳ شهرداری فومن ۶ ۴ ۱ ۱ ۹ ۲ ۷ ۱۳  
۴ استقلال نوین بجنورد ۷ ۳ ۰ ۴ ۷ ۱۰ ۹  
۵ آرش ری ۶ ۲ ۱ ۳ ۹ ۱۱ ۷  
۶ شهدای بابلسر ۶ ۲ ۰ ۴ ۵ ۸ ۶  
۷ شهرداری ساری ۶ ۱ ۲ ۳ ۲ ۶ ۵  
۸ شهدای ساری ۶ ۱ ۱ ۴ ۳ ۷ ۴  
۹ شهرداری رودسر ۶ ۰ ۱ ۵ ۱ ۱۰ ۱  
۱۰ اتکا گلستان ۰ ۰ ۰ ۰ ۰ ۰ ۰ ۰  

پاسخی بگذارید