تاریخ: ۱۷:۵۲ :: ۱۳۹۴/۱۲/۲۶
نام نویسنده: sobhan

سرمربی برکنارشده تیم ملی وزنه‌برداری گفت: امیدوارم برکناری من در جهت منافع ملی باشد و به نتیجه‌گیری تیم ملی کمک کند. به گزارش مازند اسپرت؛حسین توکلی درباره برکناری‌اش از تیم ملی وزنه‌برداری گفت: هنوز چیزی برای گفتن ندارم، اما امیدوارم این تصمیم در جهت منافع ملی باشد و برکناری من به نتیجه‌گیری تیم کمک کند. […]

02020سرمربی برکنارشده تیم ملی وزنه‌برداری گفت: امیدوارم برکناری من در جهت منافع ملی باشد و به نتیجه‌گیری تیم ملی کمک کند.

به گزارش مازند اسپرت؛حسین توکلی درباره برکناری‌اش از تیم ملی وزنه‌برداری گفت: هنوز چیزی برای گفتن ندارم، اما امیدوارم این تصمیم در جهت منافع ملی باشد و برکناری من به نتیجه‌گیری تیم کمک کند.

وی ادامه داد: برای مرادی به‌عنوان رئیس فدراسیون این حق را قائلم که چنین تصمیمی بگیرد، اما سوالم این است که اگر بعد از مسابقات جهانی از من حمایت کرد، به یکباره چه اتفاقی افتاد که چنین تصمیمی گرفت.

سرمربی تیم ملی وزنه‌برداری، در پاسخ به این سؤال که به نظر می‌رسد یکی از دلایل این تصمیم عدم تعامل او با مشاور بلغاری بوده، گفت:‌در جلسه‌ای که با حضور گارچف برگزار شد، خودش به همه اعلام کرد که بیش‌ترین تعامل را با من داشته است. من اعلام کرده بودم که نمی‌توانم زیر نظر گارچف کار کنم؛ چراکه او به‌عنوان مشاور به فدراسیون آمد و مشخص است که باید از نظرات او استفاده کنیم.

توکلی تصریح کرد: ۳-۴ وزنه‌بردار را برای المپیک آماده کرده‌ایم که دو، سه نفر دیگر هم به آنها اضافه خواهند شد. نفرات خوبی داشتیم که می‌توانستیم در المپیک نتیجه خوبی بگیریم؛ چراکه روی تمام آنها کار شده بود.

پاسخی بگذارید