تاریخ: ۱۲:۰۱ :: ۱۳۹۴/۱۲/۲۶
نام نویسنده: sobhan

  تیم ملی فوتبال ۵ نفره که با برگزاری سه مرحله اردوی آماده سازی تمرینات پارالمپیکی خود را در سال جاری پیگیری کرد، از ۲۰ فروردین ماه دور جدید تمریناتش در سال آینده را آغاز خواهد کرد.     به گزارش مازند اسپرت و به نقل از کمیته ملی پارالمپیک، تیم ملی فوتبال پنج نفره که در […]

 

خبرگزاری فارس: آغاز اردوی پارالمپیکی تیم فوتبال ۵ نفره از ۲۰ فروردین ماه

تیم ملی فوتبال ۵ نفره که با برگزاری سه مرحله اردوی آماده سازی تمرینات پارالمپیکی خود را در سال جاری پیگیری کرد، از ۲۰ فروردین ماه دور جدید تمریناتش در سال آینده را آغاز خواهد کرد.

 

 

به گزارش مازند اسپرت و به نقل از کمیته ملی پارالمپیک، تیم ملی فوتبال پنج نفره که در بازی‌های ۲۰۱۲ لندن اولین حضور پارالمپیکی خود را تجربه کرد، شهریور ماه گذشته با قهرمانی در مسابقات آسیایی ژاپن مجوز لازم برای حضور در پانزدهمین دوره بازی‌های پارالمپیک و دومین تجربه پارالمپیکی خود را به دست آورد.

بر همین اساس این تیم با هدایت جواد فلفلی از ۲۲ دی ماه تمرینات آماده سازی خود را برای حضور در پارالمپیک ریو آغاز کرد. اردونشینان تیم ملی فوتبال پنج نفره طی این مدت سه مرحله اردوی آماده سازی در تهران برگزار کردند. سومین دور تمرینات این تیم سه شنبه گذشته به پایان رسید.

با اتمام این دور از تمرینات، پرونده برنامه‌های اردویی تیم ملی فوتبال پنج نفره در سال جاری بسته شد. اردونشینان این تیم تا ۲۰ فروردین سال آینده اردویی نخواهند داشت و بر اساس برنامه‌های مصوب کادر فنی به صورت غیرمتمرکز پیگیر تمریناتشان خواهند بود.

طبق برنامه، تیم ملی فوتبال پنج نفره از ۲۰ فروردین ماه سال آینده دور چهارم و جدید تمریناتش را آغاز خواهد کرد./فارس

پاسخی بگذارید