تاریخ: ۱۱:۴۸ :: ۱۳۹۴/۱۲/۲۶
نام نویسنده: sobhan

  فدراسیون فوتبال ایران قصد دارد نسبت به رای AFC در خصوص برگزاری بازی‌های ایران و عربستان در کشور ثالث شکایت کند.   به گزارش مازند اسپرت کنفدراسیون فوتبال آسیا سرانجام رای خود را در خصوص ادعاهای واهی که عربستانی‌ها مبنی بر عدم امنیت در ایران مطرح کرده بودند صادر کرد و طبق آن مقرر شد بازی‌های […]

 

خبرگزاری فارس: شکایت فدراسیون فوتبال ایران به رای AFC

فدراسیون فوتبال ایران قصد دارد نسبت به رای AFC در خصوص برگزاری بازی‌های ایران و عربستان در کشور ثالث شکایت کند.

 

به گزارش مازند اسپرت کنفدراسیون فوتبال آسیا سرانجام رای خود را در خصوص ادعاهای واهی که عربستانی‌ها مبنی بر عدم امنیت در ایران مطرح کرده بودند صادر کرد و طبق آن مقرر شد بازی‌های تیم‌های ایرانی با نمایندگان عربستانی در کشوری ثالث برگزار شود.

پس از این رای فدراسیون فوتبال ایران نسبت به این موضوع معترض شده و قرار است شکایتی را در این زمینه انجام بدهد چراکه مسئولان معتقد بودند مطرح کردن چنین مسائلی دخالت دادن مسائل سیاسی در ورزش است و این موضوع خلاف اساسنامه فیفا است.

علی کفاشیان دراین زمینه به خبرنگار فارس گفت: ما در این زمینه اعتراض و شکایت خواهیم کرد چراکه این موضوع دخالت آشکار سیاست در فوتبال است. در مورد این موضوع با اینفانتینیو رئیس فیفا هم صحبت خواهم کرد و به او موارد را گوشزد می‌کنم.

گفتنی است که علی کفاشیان در سایت فدراسیون فوتبال ایران رسما اعلام کرده است که در خصوص رای AFC به فیفا نیز شکایت خواهند کرد./فارس

پاسخی بگذارید