تاریخ: ۱۲:۱۴ :: ۱۳۹۴/۱۲/۲۵
نام نویسنده: sobhan

  تیم ملی دوومیدانی جانبازان و معلولین با ۴۳ ورزشکار در دو بخش مردان و زنان بامداد امروز به منظور شرکت در مسابقات بین‌المللی فزاع و انتخابی پارالمپیک، تهران را به مقصد امارات ترک کرد.   به گزارش مازند اسپرت؛ و به نقل از کمیته ملی پارالمپیک، مسابقات بین‌المللی فزاع در رشته دوومیدانی از ۲۸ اسفند ماه […]

 

خبرگزاری فارس: اعزام ۴۳ دوومیدانی‌کار به امارات برای حضور در مسابقات انتخابی پارالمپیک

تیم ملی دوومیدانی جانبازان و معلولین با ۴۳ ورزشکار در دو بخش مردان و زنان بامداد امروز به منظور شرکت در مسابقات بین‌المللی فزاع و انتخابی پارالمپیک، تهران را به مقصد امارات ترک کرد.

 

به گزارش مازند اسپرت؛ و به نقل از کمیته ملی پارالمپیک، مسابقات بین‌المللی فزاع در رشته دوومیدانی از ۲۸ اسفند ماه در امارات آغاز شده و تا اول فروردین ماه سال آینده در این کشور ادامه خواهد داشت. ۲ روز پیش از این رقابت‌ها یعنی طی روزهای ۲۶ و ۲۷ اسفند ماه نیز کلاسبندی ورزشکاران شرکت‌کننده در این رقابت‌ها انجام می‌شود.

به همین منظور کاروان دوومیدانی‌کاران ایران با ترکیبی متشکل از ۴۳ ورزشکار شامل ۲۹ دوومیدانی‌کار در بخش مردان و ۱۴ دوومیدانی‌کار در بخش بانوان بامداد امروز (سه‌شنبه)، تهران را به مقصد امارات ترک کرد.

ترکیب تیم ملی دوومیدانی اعزامی به امارات به این شرح است:

بخش بانوان:

زهرا کیانی، شهلا حدیدی، بتول جهانگیری، فرشته مرادی مقدم، نیره سلامتیان، فاطمه ابراهیمی‌فر، طیبه رجب‌زاده، اقدس زالی‌پور، صدیقه خاکسار، راضیه محمودی، زینب حسنی، ژیلا یوسفی، مهسا روشنایی و الهام صالحی.

بخش مردان:

علیرضا محمدی، علیرضا قلعه‌ ناصری، عبدالنبی نواصر، اسدالله عظیمی، علی آگاهی، مهران نکویی مجد، فرهاد کهریزی، هژیر محمودی، بهمن انصاری، محسن میرزایی، محمد احمدی بهاروند، امان‌الله پاپی، محمد فتحی گنجی، عباس دانش نیک، حسین خرسند امیری، عبدالله حیدری، ابراهیم طهمورثی، محمد کُر، سلمان آب‌ باریکی، شهریار برارپور، محمدحسین فیروزی، امید ظریف ثنایی، حسن صادقی، مسعود حیدری، حمید صمدیان‌پور، سامان پاکباز، رضا حیدری، شهرام حسن‌پور و کوروش فرهادی.

مسابقات دوومیدانی بین‌المللی فزاع، آخرین مرحله از رقابت‌های گزینشی پارالمپیک در این رشته به حساب می‌آید. بعد از اتمام این رقابت‌ها که با حضور گسترده ورزشکارانی از کشورهای مختلف جهان برگزار خواهد شد، سهمیه‌های دو و میدانی ایران و دیگر کشورها برای بازی‌های پارالمپیک ریو قطعی خواهد شد./فارس

پاسخی بگذارید