تاریخ: ۶:۵۸ :: ۱۳۹۴/۱۲/۲۴
نام نویسنده: sobhan

  دروازه‌بان تیم فوتبال پدیده گفت: من و فرزندم استقلالی هستیم و بعضی روز‌ها دعا می‌کنم که تمرین پدیده زودتر برگزار شود تا بتوانم بازی استقلال را با فرزندم تماشا کنم.   به گزارش مازند اسپرت و به نقل از سایت باشگاه پدیده، مجتبی روشنگر در خصوص دیدار استقلال و پدیده اظهار داشت: خوشحالم که توانستیم با […]

 

خبرگزاری فارس: روشنگر: من و فرزندم استقلالی هستیم/ دعا می‌کنم تا بازی‌های آبی‌پوشان را ببینم

دروازه‌بان تیم فوتبال پدیده گفت: من و فرزندم استقلالی هستیم و بعضی روز‌ها دعا می‌کنم که تمرین پدیده زودتر برگزار شود تا بتوانم بازی استقلال را با فرزندم تماشا کنم.

 

به گزارش مازند اسپرت و به نقل از سایت باشگاه پدیده، مجتبی روشنگر در خصوص دیدار استقلال و پدیده اظهار داشت: خوشحالم که توانستیم با ارائه یک بازی منطقی حریف صدرنشین خود را در خانه‌اش متوقف کنیم.

وی در خصوص نتایج خوب پدیده در نیم‌فصل دوم افزود: پدیده در نیم‌فصل دوم پیشرفت خوبی داشته‌ است و باید خدا را شاکر باشیم که زحمات‌مان به بار نشسته‌ است، تلاش می‌کنیم تا به دور از هر حاشیه و بحثی موفق عمل کنیم و دل هواداران را شاد کنیم.

دروازه‌بان تیم فوتبال پدیده در خصوص توهین هواداران استقلال به وی و بحث وقت‌کشی در دیدار با استقلال تاکید کرد: ببینید واقعیت امر این است که من و فرزندم استقلالی هستیم و حتی جالب باشد بدانید بعضی روز‌ها دعا می‌کنم که تمرین پدیده زودتر برگزار شود تا بتوانم خود را به خانه برسانم و بازی استقلال را با فرزندم تماشا کنم، فکر می‌کنم سو تفاهم پیش آمد وگرنه هواداران استقلال هیچگاه به این شکل رفتار نمی‌کنند و این اتفاق هم گذشت و به تاریخ پیوست.

وی که در ۶ هفته اخیر تنها ۲ گل خورده‌است، خاطرنشان کرد: در نیم‌فصل نخست متاسفانه از عملکردم راضی نبودم و نتوانستم روشنگری باشم که خودم توقع داشتم، اما خوشبختانه در نیم‌فصل دوم به روند بهتری دست یافته‌ایم و من هم توانستم عملکرد بهتری داشته‌باشم. باید در این رابطه از مجتبی سرآسیایی تشکر ویژه‌ای کنم./فارس

پاسخی بگذارید