تاریخ: ۶:۵۰ :: ۱۳۹۴/۱۲/۲۴
نام نویسنده: sobhan

اعضای تیم ستارگان هنر ایران برای بازی مقابل پرسپولیس مشخص شدند.   به گزارش مازند اسپرت  تیم فوتبال پرسپولیس عصر امروز در دیداری دوستانه به مصاف تیم فوتبال ستارگان هنر ایران خواهد رفت. این بازی که در غیاب بازیکنان ملی‌پوش پرسپولیس برگزار خواهد شد از ساعت ۱۶ در ورزشگاه درفشی‌فر انجام می‌شود و برانکو قصد دارد ترکیب […]

خبرگزاری فارس: نفرات تیم ستارگان هنر ایران مشخص شدند/ احتمال حضور یاغی سرخابی‌ها در درفشی‌فر

اعضای تیم ستارگان هنر ایران برای بازی مقابل پرسپولیس مشخص شدند.

 

به گزارش مازند اسپرت  تیم فوتبال پرسپولیس عصر امروز در دیداری دوستانه به مصاف تیم فوتبال ستارگان هنر ایران خواهد رفت.

این بازی که در غیاب بازیکنان ملی‌پوش پرسپولیس برگزار خواهد شد از ساعت ۱۶ در ورزشگاه درفشی‌فر انجام می‌شود و برانکو قصد دارد ترکیب جدیدی از بازیکنانش را در این بازی به میدان بفرستد.

همچنین در تیم ستارگان هنر ایران چهره‌های سرشناسی همانند کامبیز دیرباز، پژمان بازغی، سیدجواد هاشمی، علی لهراسبی، رامین راستاد، مهدی شیری، نیما نکیسا، پویا امینی، امید زندگانی، محمدرضا عیوضی، حمید حامی، پندار اکبری و … حضور خواهند داشت.

همچنین احتمال حضور علیرضا نیک‌بخت واحدی و علی سامره هم در این بازی وجود دارد چراکه تلاش‌هایی برای حضور این دو چهره فوتبالی در این بازی انجام شده است.

هدایت تیم ستارگان هنر ایران را محمدرضا مهرانپور بازیکن اسبق استقلال و مربی فعلی تیم صبای قم برعهده خواهد داشت و سرپرست این تیم رحیم نوروزی بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان است.

همچنین از برخی چهره‌ها همانند علی انصاریان و مجید مظفری هم برای حضور در این بازی دعوت شده است.

بازیکنان تیم ستارگان هنر ایران در ساعت ۱۴ امروز در سعادت‌آباد دور هم جمع می‌شوند و با یک دستگاه اتوبوس راهی ورزشگاه درفشی‌فر خواهند شد./فارس

پاسخی بگذارید