تاریخ: ۸:۲۸ :: ۱۳۹۴/۱۲/۲۲
نام نویسنده: sobhan

  پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس در برنامه مهران مدیری که قرار است از شبکه نسیم پخش شود حضور پیدا کرد.   به گزارش مازند اسپرت مهران مدیری قرار است با برنامه‌ای تحت عنوان «دورهمی» به شبکه نیسم بیاید. مراحل فیلم‌برداری از قسمت‌های مختلف این برنامه آغاز شده است که شب گذشته علی پروین به همراه دو دختر […]

 

خبرگزاری فارس: حضور پروین در شبکه نسیم/ مدیری: از بچگی عاشق شخصیت پروین بودم + عکس

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس در برنامه مهران مدیری که قرار است از شبکه نسیم پخش شود حضور پیدا کرد.

 

به گزارش مازند اسپرت مهران مدیری قرار است با برنامه‌ای تحت عنوان «دورهمی» به شبکه نیسم بیاید. مراحل فیلم‌برداری از قسمت‌های مختلف این برنامه آغاز شده است که شب گذشته علی پروین به همراه دو دختر و نوه‌اش مهمان این برنامه بود. همچنین بازیگرانی از جمله شقایق دهقان و مهراوه شریفی‌نیا و مقدم هم در برنامه دورهمی حضور داشتند. این قسمت از برنامه قرار است اولین روز سال جدید و بعد از برنامه تحویل سال برای مخاطبان پخش شود.

در بخشی از این برنامه مهران مدیری گفت: من اصلاً فوتبالی نیستم و کمتر بازیکنی را هم می‌شناسم، اما از بچگی عاشق شخصیت علی پروین بودم. تاکنون اتفاق نیافتاده که وقت بگذارم و به ورزشگاه بروم یا به گونه‌ای برنامه‌ریزی کنم که یک مسابقه را ببینم.

از مدیری پرسیده شد که چه بازیکنانی را دوست دارد که وی جواب داد: زیدان و شفچنکو! وقتی که مدیری نام شفچنکو را آورد علی پروین بسیار متعجب شد و خندید و از او پرسید که این نام را از کدام جبیت خارج کردی؟!

در ادامه برنامه شریفی‌نیا هم اعلام کرد که یکی از هواداران پرسپولیس است و ادامه داد: فکر می‌کنم پدرم از لج من استقلالی شده است. من برخی مواقع برای بازی‌های پرسپولیس آنقدر داد و فریاد می‌کنم که پدرم مانند کمیته انضباطی گاهی مرا جریمه و محروم می‌کنم.

شقایق دهقان هم اظهار داشت: من هم از طرفداران این تیم هستم و گاهی برای تشویق پرسپولیس از شیپور هم استفاده می‌کردم.

مقدم، دیگر هنرپیشه حاضر در این برنامه هم اعلام کرد که خودش بی‌طرف بوده، اما شوهرش یکی از هواداران پرسپولیس است.

علی زندوکیل هم در بخشی از این دورهمی به اجرای برنامه پرداخت. ضبط برنامه دورهمی امروز و فردا تعطیل خواهد بود و از روز دوشنبه از سر گرفته می‌شود.

/فارس

پاسخی بگذارید