تاریخ: ۸:۲۳ :: ۱۳۹۴/۱۲/۲۲
نام نویسنده: sobhan

  مدال طلای تیم پارس جنوبی در رقابت های لیگ برتر ووشو باشگاه‌های کشور به نمایندگی از طرف همه اعضا این تیم به محمد حقیقی اهدا شد.   به گزارش مازند اسپرت یک دوره مسابقات ووشوی قهرمانی کشور با عنوان جام قهرمانان در حمایت از محمد حقیقی قهرمان ملی ووشوی کشورمان، ۲۰ و ۲۱ اسفند‌ماه در مجموعه […]

 

خبرگزاری فارس: مراسم گلریزان ووشو برگزار شد/ اهدا مدال طلای تیم پارس جنوبی به حقیقی

مدال طلای تیم پارس جنوبی در رقابت های لیگ برتر ووشو باشگاه‌های کشور به نمایندگی از طرف همه اعضا این تیم به محمد حقیقی اهدا شد.

 

به گزارش مازند اسپرت یک دوره مسابقات ووشوی قهرمانی کشور با عنوان جام قهرمانان در حمایت از محمد حقیقی قهرمان ملی ووشوی کشورمان، ۲۰ و ۲۱ اسفند‌ماه در مجموعه ورزشی آزادی سالن موهبت(شهرستان نجف آیاد اصفهان) برگزار شد. این رقابت‌ها در بخش تالو و ساندا در ۴ رده سنی مردان برگزار شد.

این مسابقات همچنین با مراسم گلریزان برای کمک به این ورزشکار با حضور پیشکسوتان ورزش، قهرمانان ملی، هنرمندان و مسئولین ورزش استان و شهرستان نجف آباد همراه بود.

حمیدرضاقلی پور قهرمان چندین دوره مسابقات جهانی، بازی‌های آسیایی و قهرمانی آسیا، محسن احمدی، نوید مکوندی و ابراهیم فتحی و مجتبی حسین زاده و حمید رضا لادور و میلاد خسروی از قهرمانان این رشته در این مراسم حضور داشتند.

سیدمحمد طباطبایی مدیر کل ورزش و جوانان شهرستان نجف آباد، سید رسول حسینی خواه رئیس کمیته خونگ چوان و مراد یوسفی رئیس کمیته چاچوان و حمیدرضا پارسی منش رئیس هیات ورزش های رزمی استان اصفهان، مرتضی عظیمی، حسین صادقی از پهلوانان زورخانه ۱۱۰ اصفهان، محسن روناسی هیات ووشوی استان اصفهان، قدرتی پور و سقازاده از قهرمانان و ملی پوشان استان اصفهان در این مراسم حضور داشتند.
مدال طلای تیم پارس جنوبی در رقابت های لیگ برتر ووشو باشگاه های کشور به نمایندگی از طرف همه اعضا تیم توسط اوجاقی سرمربی این تیم به محمد حقیقی اهدا شد. محمدجوادکاویان پی مربی محمد حقیقی نیز مسئولیت برگزاری این رقابت‌ها را برعهده داشت. 

محمد حقیقی ووشو کار جوان نجف آبادی و از قهرمانان کشور و دارنده مدال طلای مسابقات دانشجویان ایران که به تیم ملی هم دعوت شده بود، دی ماه سال جاری دچار حادثه رانندگی و در نهایت آسیب نخاعی شد./فارس

پاسخی بگذارید