تاریخ: ۱۶:۰۹ :: ۱۳۹۴/۰۵/۰۵
نام نویسنده: sobhan

مسئول کمیته پیشکسوتان فوتبال مازندران از رقابت ۱۴ تیم در فصل جاری مسابقات لیگ برتر فوتبال پیشکسوتان استان خبر داد.   به گزارش مازند اسپرت ؛ حسن مریخی با اشاره به رقابت تیم‌ها در فصل جاری این مسابقات، اظهار داشت: ۱۴ تیم در لیگ برتر فوتبال پیشکسوتان استان با هم در دو گروه مسابقه می‌دهند. […]

pishkesمسئول کمیته پیشکسوتان فوتبال مازندران از رقابت ۱۴ تیم در فصل جاری مسابقات لیگ برتر فوتبال پیشکسوتان استان خبر داد.

 

به گزارش مازند اسپرت ؛ حسن مریخی با اشاره به رقابت تیم‌ها در فصل جاری این مسابقات، اظهار داشت: ۱۴ تیم در لیگ برتر فوتبال پیشکسوتان استان با هم در دو گروه مسابقه می‌دهند.

وی درباره ۱۴ تیم شرکت‌کننده در این مسابقات، افزود: تیم‌های دریای بابل، بابلسر، قائم‌شهر، محمودآباد، نوشهر، آمل و رستم‌رود در گروه اول و تیم‌های فرازبال ساری، نوشهر، نکا، بهنمیر، جویبار، عباس‌آباد و بابل در گروه دوم به صورت رفت و برگشت با هم مسابقه می‌دهند.

مسئول کمیته پیشکسوتان فوتبال مازندران درباره رقابت تیم‌ها در لیگ دسته اول استان، اظهار کرد: در لیگ دسته اول پیشکسوتان استان نیز ۱۰ تیم در دو گروه به صورت رفت و برگشت با هم مسابقه می‌دهند.

مریخی بیان داشت: تیم‌های شاهین بهشهر، چهل‌تاج رستم‌کلا، میاندورود، ساری، بابل، آمل، بهنمیر، زیراب، پل‌سفید و شیرگاه در این مسابقات حضور دارند.

وی در پایان گفت: تیم نوشهر در فصل گذشته قهرمان لیگ برتر فوتبال پیشکسوتان مازندران شد و به مسابقات پیشکسوتان کشور راه یافت.

پاسخی بگذارید