تاریخ: ۲۰:۵۶ :: ۱۳۹۴/۱۲/۱۹
نام نویسنده: sobhan

شهرداری اراک قهرمان لیگ دسته یک والیبال شد تیم والیبال شهرداری اراک با شکست حریف در دومین مسابقه دیدار نهایی لیگ دسته یک، به مقام قهرمانی این رقابت ها دست یافت. به گزارشمازنداسپرت و به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، بازی‌های دیدار نهایی بیست و چهارمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های دسته یک […]

شهرداری اراک قهرمان لیگ دسته یک والیبال شد

خبرگزاری فارس: شهرداری اراک قهرمان لیگ دسته یک والیبال شد

تیم والیبال شهرداری اراک با شکست حریف در دومین مسابقه دیدار نهایی لیگ دسته یک، به مقام قهرمانی این رقابت ها دست یافت.

به گزارشمازنداسپرت و به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، بازی‌های دیدار نهایی بیست و چهارمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های دسته یک کشور یادواره ۲۰۰ شهید والیبالیست ایران از یکشنبه ۱۶ اسفندماه با رقابت دو تیم شهرداری اراک و سازمان عمران شهرداری ساری آغاز شد و امروز چهارشنبه با کسب دومین پیروزی شهرداری اراک به پایان رسید.
تیم والیبال شهرداری اراک در دومین دیدار این رقابت ها نیز موفق به شکست سه بر دو سازمان عمران شهرداری ساری شد تا با کسب دو برد متوالی عنوان قهرمانی این رقابت ها از آن خود کند.
نماینده ساری در ست های دوم و سوم این مسابقه با امتیازهای ۲۵ بر ۱۶ و ۲۵ بر ۱۸ به پیروزی رسید اما در ست های اول، چهارم و پنجم به ترتیب با امتیازهای ۲۵ بر ۲۰، ۲۵ بر ۱۸ و ۱۵ بر ۱۲ مغلوب شهرداری اراک شد تا به عنوان نایب قهرمانی لیگ دسته یک در سال ۹۴ اکتفا کرده باشد.
این مسابقه که به میزبانی سازمان عمران شهرداری ساری برگزار شد، دو ساعت و ۱۴ دقیقه طول کشید و دو هزار و ۵۰۰ تماشاگر داشت.
نخستین مسابقه در اراک برگزار شد و شهرداری این شهر در دیداری سنگین سه بر دو سازمان عمران شهرداری ساری را شکست داده بود. دو تیم شهرداری اراک و سازمان عمران شهرداری ساری با صعود به دیدار نهایی جواز حضور در لیگ برتر سال ۹۵ را دریافت کرده بودند.
بیست و چهارمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های دسته یک مردان کشور «یادواره ۲۰۰ شهید والیبالیست» از چهارشنبه ۲۷ آبان ماه با حضور ۱۹ تیم آغاز شد که مسابقات دور مقدماتی در چهار گروه (سه گروه پنج تیمی و یک گروه چهار تیمی) پیگیری شد.

پاسخی بگذارید