تاریخ: ۲۰:۵۳ :: ۱۳۹۴/۱۲/۱۹
نام نویسنده: sobhan

اظهارنظر جالب کلوپ درباره دیدار لیورپول – منچستر یونایتد/ دشمن نه؛ مادر تمام بازی‌های فوتبال! سرمربی تیم فوتبال لیورپول دیدار شاگردانش مقابل منچستر یونایتد را مادر تمام بازی‌های فوتبال می‌داند. به گزارشمازنداسپرت تیم‌های فوتبال لیورپول و منچستر یونایتد در پیکارهای حذفی لیگ اروپا پنج‌شنبه شب به مصاف هم خواهند رفت تا دیداری انگلیس در این […]

اظهارنظر جالب کلوپ درباره دیدار لیورپول – منچستر یونایتد/ دشمن نه؛ مادر تمام بازی‌های فوتبال!

خبرگزاری فارس: اظهارنظر جالب کلوپ درباره دیدار لیورپول - منچستر یونایتد/ دشمن نه؛ مادر تمام بازی‌های فوتبال!

سرمربی تیم فوتبال لیورپول دیدار شاگردانش مقابل منچستر یونایتد را مادر تمام بازی‌های فوتبال می‌داند.

به گزارشمازنداسپرت تیم‌های فوتبال لیورپول و منچستر یونایتد در پیکارهای حذفی لیگ اروپا پنج‌شنبه شب به مصاف هم خواهند رفت تا دیداری انگلیس در این بازی اروپایی در آنفیلد رقم بخورد.

سرمربی آلمانی لیورپولی‌ها این بازی را مادر تمام بازی‌ها می‌داند و حضور در این بازی را آرزوی کودکی هر کسی می‌داند.

کلوپ درباره دیدار تیمش مقابل منچستر یونایتد گفت: من فکر نمی‌کنم که این بازی یک دشمنی میان دو تیم باشد. بلکه حقیقتا این بازی را دیدار مخالفان یکدیگر در فوتبال می‌دانم.

سرمربی ۴۸ ساله بندرنشینان همچنین به تعریف از فان‌خال سرمربی شیاطین سرخ پرداخت و گفت: من مشکلی با او ندارم و فان‌خال یکی از بهترین مربیان فوتبال جهان است و خوشحالم که توانسته شرایطش در منچستر را تا حدودی تغییر دهد.

پنج‌شنبه شب کلوپ یکی از سخت‌ترین بازی‌های خود در لیورپول از زمان حضور در این تیم را تجربه خواهد کرد و امیدوار است که بتواند با عبور از سد شیاطین سرخ به مرحله بعدی لیگ اروپا برسد.

پاسخی بگذارید