تاریخ: ۱۸:۱۵ :: ۱۳۹۴/۱۲/۲۱
نام نویسنده: sobhan

همچون سال های گذشته ، امسال نیز با مشارکت شما مخاطبان عزیز مازند اسپرت چهره ورزشی سال ۹۴ استان مازندران انتخاب خواهد شد . نام چهره مورد نظر خود را با ذکر دلیل در بخش نظرات همین مطلب درج کنید .    مازند اسپرت با رسیدن روزهای پایانی سال به مانند سال های گذشته چهره […]

2015 2 27 14 58 28همچون سال های گذشته ، امسال نیز با مشارکت شما مخاطبان عزیز مازند اسپرت چهره ورزشی سال ۹۴ استان مازندران انتخاب خواهد شد . نام چهره مورد نظر خود را با ذکر دلیل در بخش نظرات همین مطلب درج کنید .

 

 مازند اسپرت با رسیدن روزهای پایانی سال به مانند سال های گذشته چهره سال ورزش استان مازندران را بر می گزیند. دوباره این شما کاربران محترم هستید که با نظرهای تان چهره های سال را بر می گزینید. همه آنهایی که در یک سال گذشته از نظر شما چهره بودند . خبرسازی کردند. افتخار آفریدند یا باعث سرافکندگی شدند. آنها که از نظر شما بیشتر از دیگران در ورزش استان و کشور رسانه ای شدند و چهره بودند. در سال ۹۴ ، سالی که ورزش استان و کشور رویدادهای مهمی را سپری کرد.

حالا شما کاربران عزیز فرصت دارید تا هر یک از آنهایی که فکر می کنید در سال ۹۴ توانستند چهره رسانه ای سال ورزش مان باشند را برگزینید. شما که اگر قصد شرکت در انتخاب امسال را دارید ، تقاضای مان این است به ضوابط نظرسنجی امسال که در ادامه خبر آمده است توجه کنید.

 

chehrehh

چه نظراتی تایید می شود؟

– نظراتی که در آن نام شخص مورد نظر و دلیل اینکه چرا این انتخاب را داشتید باشد.

– منتخب شما باید شخص حقیقی باشد.

– دلایل خود را کوتاه و حداکثر در ۱۰ کلمه بنویسید.

– نظرات در صورتیکه در بازه ساعت ۸ تا ۲۰ ثبت شود حداکثر پس از ۲ ساعت تایید میشود. نظرات ثبت شده خارج از این زمان ممکن است با تاخیر بیشتری تایید شود

چه نظراتی تایید نمی شود؟

-چهره مورد نظر شما شخص حقیقی نباشد . عباراتی همچون خودم ، تیم ملی فوتبال ایران ، تماشاگران و.. تایید نمیشود.

-دلیل خود را برای این انتخاب درج نکرده باشید.

-بیش از یک نفر را در یک کامنت معرفی کنید.

– پاسخ به دیگر نظرات در صورتیکه حاوی دلایلی در رد یا تایید نظر قبلی باشد .

-بعضی از اسامی به دلایل مختلف قابل تایید نیستند . لطفا از ثبت کامنتهای بعدی در اصرار به این نظرات خودداری کنید. از این که به عنوان یک مخاطب فرهیخته شرایط یک رسانه را درک می کنید واقعا سپاسگزاریم.

-چهره هایی که قبل از سال ۹۳ فوت کرده باشند.

رای شماری چگونه است؟

– در پایان این مرحله نظرخواهی -۱۴ فروردین – شخصی که توانسته باشد بیشترین رای را به خود اختصاص دهد بعنوان چهره ورزش در سال ۹۴ معرفی خواهد شد . منتخبین هر حوزه در نظر سنجی نهایی برای انتخاب چهره سال ۹۳ با هم رقابت خواهند کرد.

– کامنتهای مشابهی که از یک آی پی دریافت شده باشد تایید میشود اما در شمارش نهایی محاسبه نمی شود .

پاسخی بگذارید