تاریخ: ۱۰:۲۲ :: ۱۳۹۴/۱۲/۱۹
نام نویسنده: sobhan

سرمربی و بدنساز لیگ دسته اولی تیم خونه به خونه در انتظار تصمیم اعضای هیأت مدیره باشگاه برای ادامه فعالیت‌شان در این تیم هستند. به گزارش مازند اسپرت، مسئولان تیم فوتبال خونه به خونه پس از تساوی این تیم مقابل خیبر خرم‌آباد در چارچوب هفته بیست و نهم لیگ دسته اول تصمیم بر تغییراتی در […]

khoonehسرمربی و بدنساز لیگ دسته اولی تیم خونه به خونه در انتظار تصمیم اعضای هیأت مدیره باشگاه برای ادامه فعالیت‌شان در این تیم هستند.

به گزارش مازند اسپرت، مسئولان تیم فوتبال خونه به خونه پس از تساوی این تیم مقابل خیبر خرم‌آباد در چارچوب هفته بیست و نهم لیگ دسته اول تصمیم بر تغییراتی در کادر فنی گرفتند. البته این موضوع منوط به تصمیم‌گیری نهایی اعضای هیأت مدیره است که به این ترتیب اکبر میثاقیان و محمدرضا مولایی بدنساز تیم در انتظار تصمیم اعضای هیأت مدیره هستند تا وضعیت‌شان برای ادامه لیگ مشخص شود.

این مسئله در حالی است که صحبت از برکناری اکبر میثاقیان شده بود اما هنوز در این زمینه تصمیم نهایی صورت نگرفته است و احتمال دارد که میثاقیان به فعالیتش در تیم بابلی ادامه دهد.

تیم فوتبال خونه به خونه در پایان هفته بیست و نهم با ۵۱ امتیاز و اختلاف ۵ امتیازی با صدر در رده دوم قرار گرفته است.

 

علي كريمي در تيم خونه به خونه مازندران؟!!

 

علی کریمی بعد از جدایی از تیم ملی حضور خود در فوتبال را به تماشای بازی های پرسپولیس محدود کرده است. البته تفاوتی بین حضور او در استادیوم و دیگر ستاره ها وجود دارد. اینکه بدون اطلاع می آید و در یکی از پست های اینستاگرامیش هم نوشته بود که طرفداران پرسپولیس بدون حضور او ورزشگاه را پر خواهند کرد.

سايت ورزش سه از بازگشت دوباره علي كريمي به فوتبال سخن گفته است و كدهايي كه اين سايت داده است حاكي از حضور كريمي در تيم خونه به خونه مازندران مي باشد.

اين سايت در اين خصوص نوشت: شاید در فصل آتی شاهد حضور علی کریمی در یکی از پست های کلیدی باشیم. مدیریت تیم یا مربی. انتخاب این به عهده علی کریمی است. پیشنهاد دهنده این بار کی روش نیست. یکی از باشگاه های متمول شهرستانی است که تصمیم گیری برای کار در سمت مدیریت فوتبال یا مربیگری را به خود او محول کرده است.

علی کریمی با پذیرش پیشنهاد کی روش مبنی بر حضور در کادر فنی تیم ملی نشان داد علاقمند به مربیگری است اما بعد از مسایلی که در اردوی تیم ملی به وجود آمد و منجر به جدایی اش از تیم ملی شد دیگر در کلاس های مربیگری شرکت نکرد!

جالب اینکه باشگاه پیشنهاد دهنده از علی کریمی خواسته زمینه ساز حضور مربی سرشناسش در ایران شود و بعد از حضور این مربی خود تصمیم بگیرد که دوست دارد در سمت مربیگری به فعالیت خود ادامه دهد یا مدیریت تیم.

علی کریمی تلویحی با این پیشنهاد موافقت کرده است. آنچه که مسلم است شماره ۸ با مطالعه و برنامه ریزی تصمیم خواهد گرفت تا دوباره ماجرای حضورش در اردوی تیم ملی پیش نیاید. ضمن اینکه هشت محبوب روی بازتاب های رفتارش در جامعه به خصوص نزد هواداران پرسپولیس حساس است.

پیشتر زمزمه هایی نیز وجود داشت که با خرید امتیاز تیم نفت تهران توسط حسین هدایتی مالک سابق باشگاه استیل آذین علی کریمی به جرگه مربیان باز خواهد گشت اما به نظر می رسد حضور علی کریمی در باشگاه شهرستانی به واقعیت نزدیک تر است.

بازگشت علی کریمی به فوتبال به عنوان مدیر یا مربی می تواند خبر خوشحال کننده ای برای فوتبال باشد. به هر صورت علی کریمی یکی از استثناهای این فوتبال بوده و از همه مهمتر از محبوبیت خاصی نزد هواداران برخوردار است. حضورش می تواند گرما بخش فوتبالی باشد که به زور رایگان کردن بلیت بازی ها تماشاگر را به استادیوم می کشاند.

در اوسط اين فصل زمزمه هايي مبني بر حضور علي كريمي در يكي از بازي هاي خون به خونه مازندران شنيده شد. اتفاقي كه رقم نخورد ولي علي كريمي بدون ديدار با مالكان باشگاه خونه به خونه مازندران در بابل ديده شده بود!

پاسخی بگذارید