تاریخ: ۷:۳۰ :: ۱۳۹۴/۱۲/۱۹
نام نویسنده: sobhan

  لیگ برتر جودو باشگاههای کشور با قهرمانی پاس خراسان رضوی به پایان رسید.   به گزارش مازنداسپرت، پرونده رقابتهای لیگ برتر جودو با برگزاری شش دیدار از هفته پایانی در سالن شهید افراسیابی تهران با شناخت تیم‌های اول تا سوم بسته شد.در هفته پایانی پاس خراسان رضوی برابر علی حیدر ٧ بر صفر پیروز شد. […]

 

خبرگزاری فارس: پاس خراسان رضوی قهرمان شد

لیگ برتر جودو باشگاههای کشور با قهرمانی پاس خراسان رضوی به پایان رسید.

 

به گزارش مازنداسپرت، پرونده رقابتهای لیگ برتر جودو با برگزاری شش دیدار از هفته پایانی در سالن شهید افراسیابی تهران با شناخت تیم‌های اول تا سوم بسته شد.
در هفته پایانی پاس خراسان رضوی برابر علی حیدر ٧ بر صفر پیروز شد. دانشگاه عالیس چناران ابتدا ٥ بر ٢ مقابل علی حیدر پیروز و سپس ٧ بر صفر مقابل پاس قوامین شکست خورد.
پاس خراسان رضوی در دو بازی متوالی و با نتایج مشابه ٧ بر صفر علی حیدر و نفت مسجد سلیمان را از پیش رو برداشت.
در پایان این رقابتها پاس خراسان رضوی با ٣٩ امتیاز و تفاصل ٨٠ به عنوان قهرمانی دست پیدا کرد. پاس قوامین با همین تعداد امتیاز و تفاضل ٧٧ عنوان نایب قهرمانی را به خود اختصاص داد. تیم های نفت مسجد سلیمان و رعد پدافند هوایی هم به ترتیب با ٢٧ و ٢١ امتیاز عناوین سوم و چهارم را کسب کردند.
بأشگاه علی حیدر، شبهای گلوبندک ، دانشگاه عالیس چناران و گاز إیلام هم مکانهای پنجم تا هشتم جدول را به خود اختصاص دادند./فارس

پاسخی بگذارید