تاریخ: ۷:۲۷ :: ۱۳۹۴/۱۲/۱۹
نام نویسنده: sobhan

  مرضیه صدقی و احمد اجاقلو مدال طلای رقابت‌های دوومیدانی قهرمانی معلولین آسیا را بر گردن آویختند.   به گزارش مازنداسپرت در دومین روز از رقابت‌های قهرمانی دو و میدانی معلولین آسیا و اقیانوسیه، مرضیه صدقی در ماده پرتاب وزنه کلاس F52/55 با ثبت رکورد ۶ متر و ۵۳ سانتی‌متر به عنوان قهرمانی دست رسید و سومین […]

 

خبرگزاری فارس: صدقی و اجاقلو طلایی شدند/ خسروی به نقره دست یافت

مرضیه صدقی و احمد اجاقلو مدال طلای رقابت‌های دوومیدانی قهرمانی معلولین آسیا را بر گردن آویختند.

 

به گزارش مازنداسپرت در دومین روز از رقابت‌های قهرمانی دو و میدانی معلولین آسیا و اقیانوسیه، مرضیه صدقی در ماده پرتاب وزنه کلاس F52/55 با ثبت رکورد ۶ متر و ۵۳ سانتی‌متر به عنوان قهرمانی دست رسید و سومین نشان طلای کاروان ایران را از آن خود کرد.

احمد اجاقلو نیز که روز گذشته در رقابت‌های مقدماتی دو ۲۰۰ متر، کلاس T47 به عنوان نفر اول شناخته شده بود، امروز در فینال با ثبت رکورد ۲۲ ثانیه و ۵۸ صدم ثانیه به عنوان قهرمانی دست یافت. پس از او نمایندگان هند و چین به ترتیب دوم و سوم شدند.

آرش خسروی نیز در رقابت‌های دو ۴۰۰ متر، کلاس T12 با ثبت رکورد ۵۷ ثانیه و ۹۸ صدم ثانیه پس از نماینده تایلند در جایگاه دوم ایستاد و نایب قهرمان شد و جایگاه سوم نیز به نماینده هند رسید.

پیش از این هاشمیه متقیان و علی‌اصغر جوانمردی به نشان طلا و پرویز گل پسند به نشان برنز دست یافته بودند.

برنامه سایر رقابت‌های امروز به شرح زیر اعلام شده است:

مریم سلطانی و فائزه کرمانی، پرتاب نیزه، کلاس F34 ساعت ۱۷:۱۰

حامد امیری و عبدالرضا جوکار، پرتاب نیزه، کلاس F53/54 ، ساعت ۱۸:۰۹

رمضان علی دولابی، پرتاب نیزه، کلاس F46، ساعت ۱۸:۱۸

حمید اسلامی، دو ۵۰۰۰ متر، کلاس T11، ساعت

تیم ملی دوومیدانی کشورمان با ۲۹ ورزشکار (۲۳ مرد و ۶ زن) در رقابت‌های قهرمانی دو و میدانی آسیا و اقیانوسیه حضور یافته است. این مسابقات از ۱۷ تا ۲۲ اسفند ماه با حضور ۲۵۰ ورزشکار از ۲۴ کشور به میزبانی کشور امارات برپاست./فارس

پاسخی بگذارید