تاریخ: ۷:۲۶ :: ۱۳۹۴/۱۲/۱۹
نام نویسنده: sobhan

  وزارت ورزش و جوانان با استعفای ناصر طالبی رئیس فدراسیون اسکی جمهوری اسلامی ایران موافقت کرد. به گزارش مازنداسپرت به نقل از روابط عمومی فدراسیون اسکی در متن استعفای طالبی به وزارت ورزش آمده است: استاد ارجمند جناب آقای دکتر سید نصر الله سجادیمعاون محترم توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای با سلام و اهدای تحیات […]

 

خبرگزاری فارس: وزارت ورزش و جوانان با استعفای طالبی موافقت کرد

وزارت ورزش و جوانان با استعفای ناصر طالبی رئیس فدراسیون اسکی جمهوری اسلامی ایران موافقت کرد.

به گزارش مازنداسپرت به نقل از روابط عمومی فدراسیون اسکی در متن استعفای طالبی به وزارت ورزش آمده است:

استاد ارجمند جناب آقای دکتر سید نصر الله سجادی
معاون محترم توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای

با سلام و اهدای تحیات

بدینوسیله مراتب سپاس و قدرشناسی از حمایت‎ها و مراحم ارزشمند آن استاد ارجمند، که در کسوت مرشد کامل راهگشای انجام وظیفه‎ام بوده است ابراز داشته، امید است کاستی‎ها را با نگاه عیب‎پوشی بنگرید.

بیش از دو سال از انجام وظیفه در خدمت خانواده ورزش اسکی میگذرد و صرف نظر از برودت تلخ حاکم و نشیب و فرازهای عامدانه‎ای که به یقین حال، بی‎تردید به شالوده این رشته چنان گره خورده که مجال رویش و بالندگی میسر نیست، حسب رسالت و اعتقادات حرفه‌ای از هیچ کوششی فرو گذار ننموده‎ام.

امروز که به دلیل شرایط جسمی و کسالت گریبانگیر ادامه ادای وظیفه فراهم نیست مراتب استعفای خود را تقدیم نموده، امیدوارم با پذیرش آن از سوی آن مقام محترم و وزارت متبوع، فرصت سپری نمودن نقاهت فراهم گردد.

لازم به توضیح نیست که افتخار خدمت در سایه پرچم مقدس و نظام مفخم جمهوری اسلامی ایران عطیه‎ای است ما را همواره چراغ راه خواهد بود./فارس

پاسخی بگذارید