تاریخ: ۱۳:۱۳ :: ۱۳۹۴/۰۵/۰۵
نام نویسنده: sobhan

داریوش بهشتی مدیر باشگاه ملوان عنوان کرد با این شرایط و در حالی که از هیات مدیره گرفته تا کارمندهای باشگاه پشت من را خالی کرده اند، نمی‌ توانم به انزلی برگردم.   بهشتی در گفت‌وگو با خبرنگار مازنداسپرت  گفت: اگر من می‌ خواستم از باشگاه ملوان به عنوان تبلیغات سیاسی برای نماینده شدن در […]

داریوش بهشتی مدیر باشگاه ملوان عنوان کرد با این شرایط و در حالی که از هیات مدیره گرفته تا کارمندهای باشگاه پشت من را خالی کرده اند، نمی‌ توانم به انزلی برگردم.

 

بهشتی در گفت‌وگو با خبرنگار مازنداسپرت  گفت: اگر من می‌ خواستم از باشگاه ملوان به عنوان تبلیغات سیاسی برای نماینده شدن در خلخال استفاده کنم، خیلی زودتر از این ها و زمانی که خریدار دیگری برای باشگاه مطرح شده بود این کار را می‌ کردم نه حالا که تیم بسته شده و در یک هفته گذشته ۲۰ میلیون خرج کردم.

حرمت من مقابل بازیکنان و کارمندانم شکسته شد
از زمانی که من تیم را تحویل گرفتم تا امروز بیشتر از ۱۲، ۱۳ جلسه با مسوولین ملوان داشتم و آنها به من قول مساعد دادند که من برای انتخاب بازیکن و کادرفنی و همچنین مسوولین باشگاه اختیار تام دارم. این در حالی است که روز گذشته در محل هیات فوتبال استان جلوی بازیکنان و کادرفنی ملوان به من گفتند هر بازیکنی که با شما قرارداد بسته باشد و امضای بهشتی پای آن باشد، نمی‌ تواند با ملوان ثبت کند چون امضای شما اعتباری ندارد با این شرایط به نظر شما من چگونه می‌ توانم در باشگاه کار کنم و فردا با کارمندم برخورد کنم. حرمت من را شکستند و من از حقم کوتاه نمی‌ آیم.

از آقای دنیامالی به عنوان هیات مدیره توقع نداشتم
من با علی‌عسگر که قرار بود ۸۰۰ میلیون بگیرد و در تهران بماند، با ۵۵۰ میلیون تمام کردیم اما زمانی که او برای استعلام گرفتن با آقای دنیامالی رئیس هیات مدیره تماس گرفت، در کمال ناباوری آقای دنیامالی عنوان کرد، هنوز باشگاه ثبات ندارد و بهتر است از جوانی ات استفاده کنی و به اینجا نیایی. روز گذشته هم من از تهران حرکت کردم، نزدیک انزلی که بودم آقای بدیعی با من تماس گرفت که آقای دنیامالی عنوان کرده امضای شما اعتباری ندارد و همچنین آقای عبدالحمید رمضانی که من به عنوان قائم مقام به باشگاه معرفی کرده بودم هم مورد قبول نیست.

تا امروز ۲۰ میلیون هزینه کرده ام
آنها می‌ خواستند دست و پای من را ببندند و جیبم را خالی کنند. من آدم اقتصادی هستم آنها من را ساده فرض کرده بودند. روز اول که من با آقای دنیامالی پای میز مذاکره نشستم گفتند آقای خوبی است اما فارغ از اینکه من مالک باشگاه هستم سخنگو و رئیس انتخاب کردند بعد چطور توقع دارند که من بیایم هزینه ها را تا فردا پرداخت کنم و ۴ میلیارد به حساب آقای بدیعی بریزم. مگر آقای بدیعی را من انتخاب کردم که حالا بودجه او را تامین کنم. بحث مبلغ نیست اما آقایان به پول دولتی عادت کرده اند که بی حساب و کتاب خرج کنند و اجازه ورود به بخش خصوصی را نمی‌ دهند. من ریال به ریال پولم را با زحمت به دست آوردم و در بخش خصوصی کسی بی حساب خرج نمی‌ کند. تا امروز هم ۲۰ میلیون برای باشگاه خرج کرده ام که حساب ریز به ریز آن را دارم و به موقع رو می‌ کنم تا امسال آقای آذرگون نگویند فقط یک گوسفند در تمرینات قربانی کرده است.

خسته بند و دنیامالی خودشان تیم را اداره کنند
آقایان امروز بهانه کرده اند که من می‌ خواهم نماینده خلخال شوم اصلا از این حرف ها نیست شما بپرسید چرا قرارداد آقای فرزاد حاتمی امضا نشد چون گفتند امضای آقای بهشتی پای آن است حالا زمانی که شما به هتل بوستان یا جهانگردی انزلی سر بزنید می‌ بینید که چه کسی حساب ها را پرداخت کرده است یا حضور ملوان در تهران را. فقط برای آمدن پاشنکو به ایران من ۵ میلیون به حساب مدیربرنامه هایش پول ریختم. حالا که من یک تیم خوب بسته ام، آقای خسته بند و دنیامالی عنوان می‌ کنند که ما پشت تیم هستیم. معلوم هست که زمانی که تیمی برای حضور در بالای جدول بسته شده باشد، اسپانسر خوب هم پیدا می‌ کند. این آقایان زمانی که همه می‌ خواستند از ملوان بروند یا وقتی من پای مذاکره با امیر قلعه‌نویی بودم کجا بودند؟ حالا هم خودشان بروند تیم را اداره کنند.

با من قرارداد ترکمنچای بسته اند
شاید باور نکنید از روزی که من به ملوان آمدم می‌ خواستم علی دایی را به عنوان سرمربی به ملوان بیاورم. اما آنقدر در مطبوعات بحث های مختلف می‌ شد که علی دایی عنوان کرده بود باید مدرکی از من ببیند تا ثابت شود که من مالک جدید ملوان هستم. یک هفته من منتظر فکس نامه از باشگاه بودم که آخر هم نتیجه نداد و علی دایی فکر می‌ کرد من او را مسخره کرده ام. من نمی‌ دانم کدام مشکل را برای شما بازگو کنم؛ یک بار، دو بار نبود که حالا بخواهم ببخشم و برگردم در باشگاه کار کنم. با من بازی کرده اند، از روز اولی قرارداد نوشتیم قرار بود که به ثبت برسانیم اما ۵، ۶ روز بعد ۵، ۶ بند به آن اضافه کردند مثلا یکی از آنها این بود که مالک حق ندارد قراردادهای بالای ۵۰ میلیون بازیکنان را امضا کند، آخه یک همچین چیزی ممکن است با من قرارداد ترکمنچای بسته اند.

اگر دنبال تبلیغات بودم در عکس ها حاضر می‌ شدم
من در دو هفته گذشته ثابت کردم که بدون حاشیه می‌ توانم تیم را جمع کنم با یکی از پرافتخارترین مربیان لیگ هم قرارداد بستم. اگر شما به عکس های اولین حضور آقای قلعه‌نویی دقت کنید، هیچ اثری از من نیست اگر من دنبال تبلیغات بودم مثل خیلی از آقایان می‌ آمدم کنارشان عکس می‌ گرفتم. از دیروز آنقدر به من فشار آمده که قلبم ناراحت شده، من ۱۵ روز است که از بچه هایم خبر ندارم چون یا دارم بخاطر امور باشگاه تلفنی صحبت می‌ کنم و گوشی ام مشغول است و یا شارژ تمام شده و گوشی خاموش است. با من بد بازی ای انجام دادند خدا از آنها نگذرد. همین آقای آذرگون از من اظهارنظر می‌ کند زمانی که می‌ خواهد از تهران به انزلی بیاید می‌ گوید تا وقتی که پول بنزین من را ندهید به انزلی نمی‌ آیم حالا چطور درباره من اظهارنظر می‌ کند؟

تیم خلخال دشت را بگیرم بهتر از کار در انزلی است
شما از خلخال اسم آوردید باید بگویم به نظر من تیم خلخال دشت را دست بگیرم خیلی بهتر از کار کردن با این آقایان در انزلی است. قطعا هزینه هایش هم خیلی کمتر خواهد شد. روزهای سختی که من با بازیکنان و مربی مشغول مذاکره بودم، هیچ کدام از این آقایان حتی یک دقیقه از وقت خودشان را صرف مذاکره نمی‌ کردند. بعد روز گذشته وقتی من یک بازیکن ۲۰ میلیونی از لیگ دسته یک آوردم آقایان عنوان کردند که تو حق نداری با او قرارداد ببندی، راحت بگویید تو عرضه اش را نداری. هیچ کس دوست ندارد اینطور اسمش بر سر زبان ها بیافتد. من دارم با مربی مذاکره می‌ کنم بعد می‌ شنوم نماینده هیات مدیره با کریستال وارد مذاکره شده است. همه جا حرمت من را شکسته اند واقعا خدا ازشان نگذرد. شما لطفا حرف های من را انتقال بدهید تا حداقل مردم بدانند که بر من چه گذشته است.

 

منبع:ورزش۳

 

پاسخی بگذارید