تاریخ: ۱۲:۴۶ :: ۱۳۹۴/۱۲/۱۸
نام نویسنده: sobhan

پس از سه سال هیات کشتی شهرستان رامسر رئیس خود را با بهترین انتخاب برگزید و مراسم معارفه علی لاریجانی رئیس هیات کشتی شهرستان رامسر با حضور  مسئولین و جامعه ورزش کشتی و علاقمندان به کشتی در روز دوشنبه ۹۴/۱۲/۱۷ در سالن  باستانی برگزار گردید. به گزارش مازند اسپرت؛ امام جمعه شهرستان رامسر در جلسه […]

020202پس از سه سال هیات کشتی شهرستان رامسر رئیس خود را با بهترین انتخاب برگزید و مراسم معارفه علی لاریجانی رئیس هیات کشتی شهرستان رامسر با حضور  مسئولین و جامعه ورزش کشتی و علاقمندان به کشتی در روز دوشنبه ۹۴/۱۲/۱۷ در سالن  باستانی برگزار گردید.

به گزارش مازند اسپرت؛ امام جمعه شهرستان رامسر در جلسه معارفه رئیس هیات کشتی گفت: در شهرستان نام چند نفر به عنوان اسوه برای پذیرش ریاست کشتی ذکر شد که آقای لاریجانی با توجه به اخلاق و برجستگی هایی که داشتند بعنوان  فرد برتر که مورد تائید شهرستان و استان بوده است معرفی شد.
حجت الاسلام مرتضوی افزود: شهرستان رامسر با توجه به وحدتی که بین مسئولین وجود دارد می توانیم با همدلی بیشتر به هدف مهم و ظرفیت های خوب ورزشی دست یابیم .
فرماندار شهرستان اظهار داشت: در مکان مقدس باستانی که مراسم معارفه هیئت کشتی رامسر برگزار شد نیز ذکر نام و یاد علی (ع) که یادآور غیرت و جوانمردی در فرهنگ ملی ایرانی می باشد را به فال نیک می گیریم.
سروری ادامه داد: رشته کشتی بعنوان یک فرهنگ برجسته و با وجود عشق درونی در خون و رگ ما، بعنوان پر افتخارترین رشته یاد می شود که باید جایگاه آن حفظ شود.
وی تاکید کرد: در ورزش شهر و کشور ما، حاشیه های ورزشی بوده و هست و این مسئله قابل انکار نیست ولی باید روح پهلوانی را در هر رشته ای با الگو گرفتن از نام و اخلاق علی (ع) مورد تایید و تاکید قرار داد.
وی علی لاریجانی را بهترین گزینه انتخابی هیات کشتی دانست و این انتخاب رو مورد تائید قرار داد.
ریاست اداره ورزش و جوانان شهرستان رامسر در جلسه معارفه رئیس هیئت کشتی شهرستان رامسر اذعان داشت: بهترین و مناسبت ترین گزینه برای هیئت کشتی شهرستان رامسر جناب آقای علی لاریحانی بودند.
رامین جنتی ضمن تبریک به جامعه کشتی و رییس هیات کشتی رامسر تصریح کرد: از همه افرادی که قلبشان برای کشتی شهرستان می تپد تقاضای همکاری و همراهی با جناب آقای لاریجانی رئیس هیئت کشتی شهرستان را دارم تا شاهد درخشش و افتخار آفرینی در این زمینه باشیم و در این زمینه از پتانسیل شهرستان کمک خواهیم .

علی لاریجانی دراین مراسم  ضمن تشکر از اعتماد ریاست اداره ورزش وجوانان شهرستان رامسر و ریاست هیات کشتی استان مازندران گفت: موفقیت کشتی رامسر جز با اتحاد اهالی کشتی محقق نخواهد شد.

رئیس جدید هیات کشتی رامسر در خصوص برنامه های آینده هیئت  اذعان داشت: توجه به کشتی پایه واستعدادیابی، توجه همزمان به کشتی آزاد وفرنگی، افزایش تعداد مربیان و داوران، برگزاری مسابقات متعدد و همچنین استفاده از تجارب پیشکسوتان را از رئوس برنامه های خود در هیات کشتی شهرستان رامسر می باشد .

 

1

2

3

4

5

7

8

9

10

11

پاسخی بگذارید