تاریخ: ۷:۱۹ :: ۱۳۹۴/۱۲/۱۸
نام نویسنده: sobhan

  رئیس جدید فدراسیون جهانی فوتبال اظهار داشت که خانواده‌اش در ابتدا کاندیداتوری‌اش برای ریاست فیفا مخالف بودند.   به گزارش مازنداسپرت جانی اینفانتینو رئیس جدید فدراسیون جهانی فوتبال در جدیدترین مصاحبه‌اش اظهارات جالبی را درباره مخالفت اولیه خانواده‌اش در کانداید شدن برای ریاست فیفا مطرح کرد. اینفانتینو در مصاحبه با روزنامه اخبار ورزشی مصر گفت: من […]

 

خبرگزاری فارس: اینفانتینو: خانواده‌ام مخالف کاندیدا شدنم بودند/ با عرب‌ها بیگانه نیستم و همسرم لبنانی است

رئیس جدید فدراسیون جهانی فوتبال اظهار داشت که خانواده‌اش در ابتدا کاندیداتوری‌اش برای ریاست فیفا مخالف بودند.

 

به گزارش مازنداسپرت جانی اینفانتینو رئیس جدید فدراسیون جهانی فوتبال در جدیدترین مصاحبه‌اش اظهارات جالبی را درباره مخالفت اولیه خانواده‌اش در کانداید شدن برای ریاست فیفا مطرح کرد.

اینفانتینو در مصاحبه با روزنامه اخبار ورزشی مصر گفت: من ۵ ماه قبل اصلا به فکر کاندیدا شدن در انتخابات ریاست فیفا نبودم. تمام تمرکزم این بود که به عنوان دبیرکل یوفا کار کنم تا رقابت‌های یورو ۲۰۱۶ فرانسه را به بهترین شکل ممکن برگزار کنم.

رئیس جدید فیفا از مخالفت خانواده‌اش در کاندیداتوری برای ریاست فدراسیون بین‌المللی فوتبال پرده برداشت و گفت: در ابتدا خانواده‌ام کاملا مخالف این موضوع بودند اما رفته رفته با حمایت همه جانبه دوستانم قبول کردند. مادرم نگرانم بود که با کاندیدا شدن برای ریاست فیفا آرامش از خانواده‌ام گرفته شود. من چهار خواهر دارم و آنها دوست دارند  که تنها برادرشان نزد آنها باشد.

اینفانتینو درباره انتخابات گذشته و رقابتش با شیخ سلمان رئیس کنفدراسیون آسیا و علی بن حسین رئیس فدراسیون فوتبال اردن گفت:  این رقابت هرگز باعث شکاف بین ما نمی‌شود آنها کماکان دوست من هستند. من با کشورهای عربی بیگانه نیستم و با بسیاری از کشورهای عربی ارتباط زیاد دارم. من در آینده نزدیک دوست دارم با مصر و کشورهای آفریقایی و عربی ارتباط زیاد داشته باشم و با آنها بیگانه نیستم زیرا همسرم لبنانی است و خانواده‌ام دوست دارند در بیروت یا دبی زندگی کنند./فارس

پاسخی بگذارید