تاریخ: ۷:۳۲ :: ۱۳۹۴/۰۵/۰۵
نام نویسنده: sobhan

تیم فوتبال فولاد نوین که امتیاز خود را به باشگاه استقلال اهواز واگذار کرد به تیم ب فولاد خوزستان تبدیل می‌شود.   به گزارش “مازنداسپرت“، فولاد نوین با قهرمانی در مسابقات لیگ دسته اول فوتبال ایران توانست مجوز حضور در پانزدهمین دوره لیگ برتر را کسب کند. با توجه به اینکه منبع مالی فولاد نوین […]

تیم فوتبال فولاد نوین که امتیاز خود را به باشگاه استقلال اهواز واگذار کرد به تیم ب فولاد خوزستان تبدیل می‌شود.

 

به گزارش “مازنداسپرت“، فولاد نوین با قهرمانی در مسابقات لیگ دسته اول فوتبال ایران توانست مجوز حضور در پانزدهمین دوره لیگ برتر را کسب کند.

با توجه به اینکه منبع مالی فولاد نوین و فولاد خوزستان مشترک بود طبق قانون این دو تیم نمی‌توانستند به صورت همزمان در لیگ برتر حاضر شوند. به همین خاطر مسئولان فولاد تصمیم گرفتند امتیاز فولاد نوین را به باشگاه دیگری واگذار کنند و بعد از مذاکرات طولانی که شکل گرفت در نهایت استقلال اهواز امتیاز فولاد نوین را در اختیار گرفت.

در همین راستا علیرضا اژدری‌زاده مدیرعامل سابق فولاد نوین و سرپرست فعلی باشگاه فولاد خوزستان، اعلام کرد: طبق آئین نامه سازمان لیگ و با توجه به اینکه تیم‌ ب باشگاه‌های لیگ برتری هم باید تشکیل شوند از این به بعد فولاد نوین به تیم ب باشگاه فولاد خوزستان تبدیل می‌شود و فعالیت خود را از لیگ دسته دوم کشور آغاز می‌کند. امیدواریم این تیم هم مثل فولاد نوین بتواند راهی لیگ برتر شود و کار خود را پیش ببرد.

 

منبع:ورزش۳

پاسخی بگذارید