تاریخ: ۷:۳۱ :: ۱۳۹۴/۰۵/۰۵
نام نویسنده: sobhan

رسانه‌های خارجی از پیوستن پاسور سابق تیم ملی والیبال لهستان به بانک سرمایه خبر دادند.   به گزارش “مازنداسپرت” ، در حالی که رسانه‌های مختلف خبر از حضور ژیگادلو برای فصل ۲۰۱۵ – ۲۰۱۶ در در لیگ کشورهای روسیه و لهستان خبر می‌دادند و حتی صحبت از باقی‌ماندن این بازیکن در لیگ ایتالیا هم مطرح […]

رسانه‌های خارجی از پیوستن پاسور سابق تیم ملی والیبال لهستان به بانک سرمایه خبر دادند.

 

به گزارش “مازنداسپرت” ، در حالی که رسانه‌های مختلف خبر از حضور ژیگادلو برای فصل ۲۰۱۵ – ۲۰۱۶ در در لیگ کشورهای روسیه و لهستان خبر می‌دادند و حتی صحبت از باقی‌ماندن این بازیکن در لیگ ایتالیا هم مطرح شد، امروز خبر رسیده است که پاسور سابق تیم ملی والیبال لهستان امسال در لیگ ایران توپ خواهد زد.

لوکاش توماش ژیگادلو، پاسور سابق تیم ملی والیبال لهستان است که به همراه تیم ملی کشورش مدال نقره قهرمانی جهان ۲۰۰۶، مدال برنز لیگ جهانی ۲۰۱۱، مدال نقره جام جهانی ۲۰۱۱ و مدال طلا لیگ جهانی ۲۰۱۲ را به دست آورده است.

وی یکی از بازیکنان موفق لهستان است که در بازی‌های المپیک ۲۰۱۲ لندن نیز حضور داشت. لوکاش در رده باشگاهی نیز سابقه بازی در تیم‌های سولچوف، پاماپول چستوخووا، ژاشوف، نوردا چارنی رادوم، اسکرا بلچاتوف، انرژی سوسنویک، پاناتینایکوس آتن، هالک بانک، دینامو کالینینگراد، زاکسا، ترنتینو، نووی اورنگوی و زنیت کازان را در کارنامه خود دارد و توانست در ترنتینو بدرخشید و در سال‌های ۲۰۰۹، ۲۰۱۰، ۲۰۱۱ و ۲۰۱۲ قهرمانی لیگ قهرمانان اروپا و در سال‌های ۲۰۱۰، ۲۰۱۱ و ۲۰۱۱ نیز قهرمانی باشگاه‌های جهان را همراه با ترنتنو فتح کند.

به گفته مصطفی کارخانه، سرمربی تیم بانک سرمایه پیش از این مهدی مهدوی به عنوان پاسور با این تیم به توافق رسیده است.

حال اینکه کدام یک از این دو پاسور به عنوان پاسور اصلی بازی خواهد کرد سوالی است که باید منتظر شروع لیگ ماند و دید. طبق برنامه مسابقات لیگ برتر والیبال از تاریخ ۲۹ مهرماه آغاز خواهد شد و تا ۲۶ اسفند ادامه پیدا می‌کند.

 

منبع:ورزش۳

 

پاسخی بگذارید