تاریخ: ۷:۲۹ :: ۱۳۹۴/۰۵/۰۵
نام نویسنده: sobhan

مربی تیم فوتبال استقلال می‌گوید حواشی برای این تیم همیشه وجود دارد اما خودمان باید این حواشی را کنترل کنیم.     به گزارش “مازنداسپرت“، محمد نوازی که امروز در هیأت تهران برای ثبت قراردادش حضور پیدا کرده بود درباره شرایط آبی‌پوشان گفت: ما تعدادی بازیکن مصدوم داریم و یکی دو بازیکن خارجی هم باید […]

مربی تیم فوتبال استقلال می‌گوید حواشی برای این تیم همیشه وجود دارد اما خودمان باید این حواشی را کنترل کنیم.

 

 

به گزارش “مازنداسپرت“، محمد نوازی که امروز در هیأت تهران برای ثبت قراردادش حضور پیدا کرده بود درباره شرایط آبی‌پوشان گفت: ما تعدادی بازیکن مصدوم داریم و یکی دو بازیکن خارجی هم باید اضافه شود. شرایط خوبی داریم. شاید از نظر بدنی مشکلاتی باشد اما این به دلیل فشار بدنسازی بوده و مسئله خاصی نیست.

وی درباره نخستین بازی استقلال مقابل سیاه جامگان اظهار داشت: در بازی اول هم از هم شناخت ندارند اما از هفته دوم شرایط بهتر می‌شود. این تیم تازه به لیگ برتر آمده و مقابل ما انگیزه زیادی دارد.

نوازی در پاسخ به این سوال که فکر نمی‌کنید شرایط میزبانی سیاه جامگان برای شما حاشیه‌هایی به وجود بیاورد خاطرنشان کرد: حواشی همیشه برای استقلال وجود دارد اما خودمان باید سوار بازی شویم.

مربی تیم استقلال درباره بایگانی شدن پیراهن شماره ۷ که زمانی وی خودش آن‌را می‌پوشیده تصریح کرد: اگر قرار باشد در این باره کسی صحبت کند باید اسطوره‌ها و اشخاصی مثل حسن روشن صحبت کنند. هر بازیکنی لیاقت داشته باشد این لباس را می‌پوشد و من فکر می‌کنم چیزی باشد که بخواهند آن‌را بایگانی کنند.

 

منبع:ورزش۳

 

 

 

پاسخی بگذارید