تاریخ: ۷:۲۸ :: ۱۳۹۴/۰۵/۰۵
نام نویسنده: sobhan

مسابقات هندبال دانشجویان پسر دانشگاه های آزاد اسلامی کشور عصریکشنبه با پیروزی تیم های مدعی در واحد دانشگاه آزاد اسلامی قائم شهر آغاز شد.   به گزارش مازند اسپرت، در نخستین روز برگزاری این مسابقات که با حضور هفت تیم به میزبانی دانشگاه آزاد واحد قائمشهر برگزار می شود، از گروه یک تیم بوشهر با […]

handballمسابقات هندبال دانشجویان پسر دانشگاه های آزاد اسلامی کشور عصریکشنبه با پیروزی تیم های مدعی در واحد دانشگاه آزاد اسلامی قائم شهر آغاز شد.

 

به گزارش مازند اسپرت، در نخستین روز برگزاری این مسابقات که با حضور هفت تیم به میزبانی دانشگاه آزاد واحد قائمشهر برگزار می شود، از گروه یک تیم بوشهر با نتیجه نزدیک ۳۱ بر ۲۷ تیم البرز را شکست داد وتیم لرستان با نتیجه سنگین ۳۵ بر ۱۹ از سد تیم کرمانشاه گذشت.

در گروه دوم این رقابتها که با برگزاری یک مسابقه پیگیری شد، تیم فارس با اختلاف ۱۸ گل وبا نتیجه ۳۸ بر ۲۰ تیم کردستان را شکست داد تا امروز با قرعه استراحت شاهد برگزاری دیدار تیم های مازندران و لرستان باشد.

مسابقات هندبال دانشجویان پسر دانشگاه های آزاد اسلامی کشور در دو گروه چهار وسه تیمی برگزار می شود.

درگروه یک این مسابقات که چهار تیم حضور دارند، تیم های البرز، بوشهر، فارس و کردستان با هم رقابت خواهند کرد.

تیم مازندران میزبان مسابقات هم در گروه دوم این مسابقات با تیم های کرمانشاه ولرستان همگروه شد.

خسرو ابراهیم زاده رییس هیات هندبال مازندران گفت: در مسابقات ورزشی امسال دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی درمجموع حدود ۳۰ تیم از دانشگاه های سراسر کشور به مدت ۲۲ روز در دوبخش دختران وپسران در رشته های مختلف ورزشی رقابت خواهند کرد.

دانشگاه آزاد اسلامی واحد قائم شهر با دارا بودن مجتمع پژوهشی و ورزشی به مساحت ۱۵ هکتار در منطقه شمال در کیلومتر پنج جاده قائم شهر به کیاکلا میزبانی رقابت ها را برعهده گرفته است.

این واحد دانشگاهی در سال های گذشته نیز میزبان مسابقات سراسری تنیس روی میز، کاراته، تکواندو، بسکتبال، هندبال، فوتسال و وزنه برداری بوده است.

پاسخی بگذارید