تاریخ: ۱۹:۵۷ :: ۱۳۹۴/۱۲/۱۵
نام نویسنده: sobhan

بازی های دیدار نهایی لیگ دسته یک والیبال مردان از فردا یکشنبه آغاز می شود تا با معرفی قهرمان این رقابت ها، پرونده بیست و چهارمین دوره لیگ دسته یک بسته شود. به گزارش مازنداسپرت؛بازی های دیدار نهایی بیست و چهارمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های دسته یک کشور یادواره ۲۰۰ شهید والیبالیست ایران […]

05بازی های دیدار نهایی لیگ دسته یک والیبال مردان از فردا یکشنبه آغاز می شود تا با معرفی قهرمان این رقابت ها، پرونده بیست و چهارمین دوره لیگ دسته یک بسته شود.

به گزارش مازنداسپرت؛بازی های دیدار نهایی بیست و چهارمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های دسته یک کشور یادواره ۲۰۰ شهید والیبالیست ایران از فردا یکشنبه ۱۶ اسفندماه آغاز می شود.
در این مرحله تیم های شهرداری اراک و سازمان عمران شهرداری ساری در سه مسابقه به مصاف یکدیگر می روند و فاتح دو بازی عنوان قهرمانی را به دست می آورد.
نخستین مسابقه این مرحله فردا یکشنبه و از ساعت ۱۶ در اراک برگزار می شود و شهرداری این شهر میزبان سازمان عمران شهرداری ساری خواهد بود.
شهرداری اراک برای رسیدن به این مسابقه، ابتدا در مرحله مقدماتی در گروه سوم صدرنشین شد و در مرحله نخست پلی آف تیم ملوان تهران را از پیش رو برداشت.
اراکی ها در مرحله یک چهارم نهایی نماینده دامغان (متین) را شکست دادند و در مرحله نیمه نهایی نیز همنام بجنوردی خود را شکست دادند تا به دیدار نهایی راه یابند.
میزبانی در نخستین مسابقه دیدار نهایی لیگ دسته یک، راه را برای قهرمانی شهرداری اراک هموار می کند تا این تیم با شکست حریف خود در روز یکشنبه ۱۶ اسفندماه، ۵۰ درصد مسیر قهرمانی را طی کرده باشد.
تیم سازمان عمران شهرداری ساری نیز مسیر دشواری برای صعود به لیگ برتر و حضور در دیدار نهایی طی کرده است و حریف ساده ای برای شهرداری اراک نخواهد بود.
نماینده ساری در مرحله مقدماتی در گروه چهارم رتبه دوم را به دست آورد، این تیم در مرحله نخست پلی آف پارس مهر فارس را از پیش رو برداشت و در مرحله یک چهارم نهایی نیز گل گهر سیرجان تیم با سابقه لیگ دسته یک را شکست داد و راهی مرحله نیمه نهایی شد.
سازمان عمران شهرداری ساری در مرحله نیمه نهایی به مصاف کاله جوان رفت و با شکست این تیم که عنوان نایب قهرمانی سال گذشته را داشت، حریف شهرداری اراک در دیدار نهایی شد تا مجوز حضور در لیگ برتر را نیز کسب کرده باشد.
مسابقه برگشت دیدار نهایی لیگ دسته یک، ساعت ۱۶ روز چهارشنبه در ساری برگزار می شود و اگر دو تیم برابر شوند، بازی سوم تعیین کننده قهرمان بیست و چهارمین دوره لیگ دسته یک والیبال ایران در سال ۹۴ خواهد بود.
مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های دسته یک کشور در سال ۹۳ با حضور ۱۷ تیم و طی ۱۴۴ مسابقه پیگیری شد که پیشگامان شفق اردکان به مقام قهرمانی دست یافت. تیم های کاله جوان، ذوب آهن اصفهان و مناطق نفت خیز جنوب نیز رتبه های دوم تا چهارم را به دست آوردند.

برنامه دو دیدار رفت و برگشت لیگ دست یک به قرار زیر است:

یکشنبه ۱۶ اسفندماه، ساعت ۱۶: شهرداری اراک – سازمان عمران شهرداری ساری
چهارشنبه ۱۹ اسفندماه، ساعت ۱۶: سازمان عمران شهرداری ساری – شهرداری اراک

پاسخی بگذارید