تاریخ: ۷:۱۶ :: ۱۳۹۴/۰۵/۰۵
نام نویسنده: sobhan

لوئیس فان خال، سرمربی منچستریونایتد عنوان کرد که سرجیو رومرو، دروازه بان آرژانتینی را برای جانشینی دخیا به خدمت گرفته است.   به گزارش “مازنداسپرت“، شب گذشته رومرو با قراردادی ۳ ساله، به منچستریونایتد پیوست. با جدایی کاسیاس از رئال، دخیا در آستانه پیوستن به این باشگاه قرار گرفته است. همچنین با اختلاف ایجاد شده […]

لوئیس فان خال، سرمربی منچستریونایتد عنوان کرد که سرجیو رومرو، دروازه بان آرژانتینی را برای جانشینی دخیا به خدمت گرفته است.

 

به گزارش “مازنداسپرت“، شب گذشته رومرو با قراردادی ۳ ساله، به منچستریونایتد پیوست. با جدایی کاسیاس از رئال، دخیا در آستانه پیوستن به این باشگاه قرار گرفته است. همچنین با اختلاف ایجاد شده بین والدس و فان خال و جدایی قطعی دروازه بان اسپانیایی، سرمربی هلندی رومرو را به عنوان گلر اول تیمش انتخاب کرده است.

فان خال گفت:” رومرو را به خوبی می‌شناسم و فکر می‌کنم در شرایط ما، چه دخیا برود و چه بماند، باید همیشه مراقب باشیم و جنبه احتیاط را رعایت کنیم و مطمئن باشیم که آماده هستیم. فکر می‌کنم به همین علت است که انتقال رومرو به یونایتد، خبر خوبی است.”

فان خال ادامه داد:” رومرو قبلا بازیکن من بوده است. وقتی در آلکمار بودم، او را در ۱۹ سالگی به خدمت گرفتم و او استعداد بسیار بالایی داشت.”

 

منبع:ورزش۳

پاسخی بگذارید