تاریخ: ۷:۱۰ :: ۱۳۹۴/۰۵/۰۵
نام نویسنده: sobhan

مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی با اعلام اینکه مشکلات مالی در همه تیم‌ها وجود دارد و بازیکنان باید حوصله بیش‌تری داشته باشند گفت تراکتورسازی بهترین پرداخت‌ها را در بین تیم‌های ایرانی داشته است.   به گزارش “مازنداسپرت“، سعید عباسی درباره اخبار منتشره مبنی بر عقد قرارداد ۲ میلیون یورویی با یونس حمزه بازیکن جدید تراکتورسازی، اظهار داشت: […]

مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی با اعلام اینکه مشکلات مالی در همه تیم‌ها وجود دارد و بازیکنان باید حوصله بیش‌تری داشته باشند گفت تراکتورسازی بهترین پرداخت‌ها را در بین تیم‌های ایرانی داشته است.

 

به گزارش “مازنداسپرت“، سعید عباسی درباره اخبار منتشره مبنی بر عقد قرارداد ۲ میلیون یورویی با یونس حمزه بازیکن جدید تراکتورسازی، اظهار داشت: اگر ما در این حد بودجه داشتیم کل پول‌های قبلی را می‌دادیم که همه خوشحال شوند. این رقم درست نیست و قرارداد این بازیکن هم در حد معقول است.

مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی افزود: در ایران وضعیت دادن دستمزد به بازیکنان مشخص است و همه اطلاع دارند که قوی‌ترین و ضعیف‌ترین باشگاه‌ها در چه محدوده‌ای هزینه می‌کنند.

وی با اشاره به غیبت شهریاری مدیر رسانه‌ای این تیم در اردوی تهران، تأکید کرد: ما از آقای شهریاری خواستیم برای انجام کارهای مهم‌تری در تبریز بمانند از طرفی هم اردو بحثی است که خیلی مسائل مربوط به رسانه‌ها پیش نمی‌آید بااین‌حال سرپرست و سرمربی تیم خودشان حضور داشتند و مصاحبه می‌کردند.

عباسی تصریح کرد: در اردو بیش‌تر درباره وضعیت بازیکنان سؤال می‌شود و چندان مباحث ارتباطات باشگاهی مطرح نیست برای همین ایشان در تبریز ماندند تا بعضی کارها را پیگیری کنند.

مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی در پاسخ به این سؤال که آیا احتمال افزوده شدن مربی ایرانی به کادر فنی تیم وجود دارد، گفت: صحبت‌هایی دراین‌باره شده است و چند نفر را در نظر گرفتیم ولی هدف ما استفاده از فردی است که سابقه بالاتری داشته باشد و جنبه ارتباطی کارمان را هم بالا برد.

وی در واکنش به انتقادها از برخی منتخبان مراسم بهترین‌های لیگ برتر دوره چهاردهم، خاطرنشان کرد: آقای تاج گفتند ما در بحث انتخاب بهترین‌ها هیچ نظر و داوری نداشتیم و هرچه که انتخاب شد نظر باشگاه‌ها در قالب نظرسنجی‌هایی بود به تیم‌ها ارسال شد.

عباسی افزود: البته درباره گلزن، نمی‌شود نظر دیگری داد و هرکسی که گل بیش‌تری زده باشد او عنوان را دریافت می‌کند اما معتقدیم در بحث بهترین بازیکن می‌شد کار دیگری هم کرد اما به‌طورکلی شاید درست نباشد ما مستقیماً روی موضوعات نظر بدهیم.

مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی با اشاره به اظهارات برخی از مربیان ازجمله فراز کمالوند مبنی بر شایستگی این تیم برای کسب عنوان بهترین باشگاه ایرانی، تأکید کرد: باید مشخص شود ملاک انتخاب برترین باشگاه چه بوده است و در این مورد هم عده‌ای بررسی می‌کنند و نظر می‌دهند بااین‌حال هرکسی نظرش این است که باشگاهشان بهترین است.

وی در پاسخ به سؤال خبرنگار تسنیم درباره دیدار نخست این تیم با نفت تهران، گفت: نفت تیم قوی است، آمادگی بالایی دارد و بازیکنان خوبی خریده است و از طرفی همچنان در لیگ قهرمانان آسیا حضور دارد اما ما هم تمام تلاشمان را کردیم که شرایط موردنظر فراهم شود و فقط نیاز است که بازیکنان باهم بیش‌تر هماهنگ شوند تا بتوانند نتایج خوبی بگیرند.

عباسی با اشاره به فراز و نشیب‌ها و حواشی سال گذشته تراکتورسازی، خاطرنشان کرد: فراز و نشیب‌های پارسال شرایط خودش را داشت مثلاً تیم از رتبه اول پنجم سقوط کرده بود و دچار افول شده بود، کادری که احساس می‌کردیم تعدادشان زیاد است کم‌تر شد و به‌طورکلی تلاش کردیم کیفیت تیم بالا بروند چون کمیت خیلی هم اهمیت ندارد اما امسال سعی می‌کنیم از همان اول مشکلات سال گذشته را رفع کنیم.

مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی درباره مشکلات مالی بازیکنان، اظهار داشت: مشکلات مالی در همه تیم‌ها هست و این موضوع بستگی به حوصله بازیکنان دارد که البته بازیکنان ما حوصله خوبی دارند و برای همین است که ما بهترین پرداخت‌ها را در ایران داشتیم.

وی افزود: ما در خرید بازیکنان خارجی هم طوری عمل کردیم تا این نفرات جایگزین بازیکنان ایرانی شوند که بیش‌ترین رقم دریافتی را داشتند یعنی حتی زیر قیمت ایرانی‌ها باشد از طرفی کیفیت خیلی مهم است و اگر مطمئن بودیم در ایران نفرات باکیفیت‌تری وجود دارد، حتماً آن‌ها را ترجیح می‌دادیم.

عباسی در پاسخ به این سؤال که آیا نگران رفتن بازیکنان خارجی پس از اتمام قرارداد یک‌ساله خود به تیم‌های عربی نیستید، تصریح کرد: احتمال این موضوع وجود دارد و حتی ۲ بازیکن به‌طور قرضی از سری آ برزیل و لیگ برتر بلغارستان جذب شده‌اند پس با آن اسپانسر اصلی قرارداد دارند و فقط به‌طور قرضی می‌توانند جابه‌جا شوند.


منبع:ورزش۳

پاسخی بگذارید