تاریخ: ۷:۰۷ :: ۱۳۹۴/۰۵/۰۵
نام نویسنده: sobhan

پرسپولیس که به تازگی با برند آل‌اشپورت قرارداد بسته است از هفته سوم لیگ برتر با طرح جدید به میدان خواهد رفت.   به گزارش “مازنداسپرت“، تیم فوتبال پرسپولیس که به تازگی با برند آل‌اشپورت برای تأمین پیراهن‌های این تیم در فصل جدید قرارداد بسته است از هفته سوم لیگ برتر با طرح جدید به […]

پرسپولیس که به تازگی با برند آل‌اشپورت قرارداد بسته است از هفته سوم لیگ برتر با طرح جدید به میدان خواهد رفت.

 

به گزارش “مازنداسپرت“، تیم فوتبال پرسپولیس که به تازگی با برند آل‌اشپورت برای تأمین پیراهن‌های این تیم در فصل جدید قرارداد بسته است از هفته سوم لیگ برتر با طرح جدید به میدان خواهد رفت.

بر همین اساس و به خاطر دیر بسته شدن قرارداد بین پرسپولیس با شرکت آل‌اشپورت و از آنجایی که آماده‌سازی طرح جدید حدود یک ماه به طول می‌انجامد؛ پرسپولیسی‌ها دو هفته ابتدایی لیگ برتر را با طرح‌های قدیمی این برند که ۶ خط مشکلی بر روی سر‌آستین‌های آن نقش بسته بود به میدان می‌رود و قرار است پیراهن‌های جدید از هفته سوم تحویل سرخ‌پوشان شود.

نکته قابل توجه اینکه روی لباس جدید پرسپولیسی‌ها نیز نماد ۶ به یک شکل دیگر نقش بسته است که با رونمایی از این لباس، این طرح مشخص خواهد شد.

لباس اول سرخ‌ها قرمز و لباس دوم این تیم سفید و قرمز است. همچنین شرکت آل‌اشپورت قرار است برای دیدار دربی یک طرح جدید را طراحی کند که به احتمال زیاد رنگ این طرح، مشکی و قرمز خواهد بود.

 

منبع:ورزش۳

 

 

 

پاسخی بگذارید