تاریخ: ۷:۰۶ :: ۱۳۹۴/۰۵/۰۵
نام نویسنده: sobhan

مدافع تیم فوتبال استقلال گفت:من هنوز هم منتظر هستم تا رئیس فدراسیون فوتبال در مورد کسر محرومیتم در حقمان پدری کند.   به گزارش “مازنداسپرت” حنیف عمران‌زاده در خصوص محرومیت خود و اینکه آیا این موضوع را پیگیری کرده است یا خیر گفت:من به فدراسیون فوتبال رفتم و از طریق باشگاه هم نامه ای را […]

مدافع تیم فوتبال استقلال گفت:من هنوز هم منتظر هستم تا رئیس فدراسیون فوتبال در مورد کسر محرومیتم در حقمان پدری کند.

 

به گزارش “مازنداسپرت” حنیف عمران‌زاده در خصوص محرومیت خود و اینکه آیا این موضوع را پیگیری کرده است یا خیر گفت:من به فدراسیون فوتبال رفتم و از طریق باشگاه هم نامه ای را به رئیس فدراسیون فوتبال نوشتم. قرار شد نامه به آقای کفاشیان برسد و او پیگیری کند چون حکم قطعی بوده و تنها رئیس فدراسیون فوتبال با اختیاراتش می‌تواند در حکم تجدید نظر کند.

وی در خصوص اظهار نظر مکانی مبنی بر اینکه فدراسیون با بخشش هر دو نفر موافقت کند گفت:من و مکانی هر دو از رفتاری که کردیم پشیمانیم و فکر می‌کنم بارها این موضوع را اعلام کردیم. حتی بارها در صحبت‌هایم اشاره کردم که آقای کفاشیان با بخشش ما می‌تواند در حق چند جوان پدری کند. حالا هم منتظر هستیم تا ببینیم خدا چه می‌خواهد.

مدافع تیم استقلال در پاسخ به این سوال که آیا از غیبت در دیدار هفته اول ناراحت نیست گفت: چرا نباشم. اول اینکه حتما حکمتی بوده که بازی اول ما در مشهد مقدس برگزار می‌شود و از اینکه در این بازی نیستم خیلی ناراحتم.ضمن اینکه هیچ بازیکنی دوست ندارد بازی اول تیمش با آن همه شور و هیجان را از دست بدهد.

وی تاکید کرد: در هر صورت بازیکنان جایگزین هستند و ان‌شاالله جای ما را پر می‌کنند هر چند من هنوز امیدوارم بخشیده شوم.

عمران‌زاده در خصوص اینکه چرا استقلال در مراسم بهترین‌های لیگ چهاردهم نتوانست گزینه‌ای داشته باشد گفت: فکر می‌کنم حق ابراهیم شهباززاده رم مثل آب خوردن نادیده گرفتند و خوردند. ابراهیمی سال گذشته با وجود اینکه هافبک بود کلی برای استقلال گل زد و یکی از بهترین‌های ما بود. سجاد شهباززاده هم همینطور ولی متاسفانه زحمت این دو نفر دیده نشد.

مدافع تیم استقلال در خصوص تمرینات و نحوه آماده سازی تیمش در این فصل گفت: ما تمرینات خوبی را انجام دادیم هرچند کمی دیر شروع کردیم و خودم نزدیک به ۸ کیلو وزن کم کردم و امسال برای بازی کردن خیلی انگیزه دارم. امیدوارم با جوان تر شدن استقلال هواداران هم صبوری و کمک کنند تا استقلال را به جایگاه خودش برسانیم.

عمران زاده در پایان در خصوص اینکه آیا تیمش می‌تواند مدعی قهرمانی باشد یا خیر گفت: نه تنها امسال بلکه استقلال هر سال مدعی قهرمانی است. مردم از تیم توقع دارند و ما هم ۲ سال سختی زیاد کشیدیم. امیدواریم امسال بتوانیم دل مرمی را که همیشه از ما حمایت کردند شاد کنیم.


منبع:ورزش۳

پاسخی بگذارید