تاریخ: ۵:۳۶ :: ۱۳۹۴/۱۲/۱۵
نام نویسنده: sobhan

تیم ثامن‌الحجج سبزوار عنوان قهرمانی لیگ برتر والیبال نشسته را به خود اختصاص داد.   به گزارش مازنداسپرت دیدارهای هفته نهایی و پانزدهم لیگ برتر والیبال نشسته به میزبانی اصفهان برگزار شد و رقابت‌های این فصل با قهرمانی تیم ثامن‌الحجج سبزوار به کار خود پایان داد. در پایان رقابت‌های هفته پانزدهم، تیم ثامن الحجج سبزوار به عنوان […]

خبرگزاری فارس: ثامن‌الحجج سبزوار قهرمان لیگ برتر والیبال نشسته شد

تیم ثامن‌الحجج سبزوار عنوان قهرمانی لیگ برتر والیبال نشسته را به خود اختصاص داد.

 

به گزارش مازنداسپرت دیدارهای هفته نهایی و پانزدهم لیگ برتر والیبال نشسته به میزبانی اصفهان برگزار شد و رقابت‌های این فصل با قهرمانی تیم ثامن‌الحجج سبزوار به کار خود پایان داد.

در پایان رقابت‌های هفته پانزدهم، تیم ثامن الحجج سبزوار به عنوان قهرمان این دوره از رقابت‌ها شناخته شد و عنوان نایب قهرمانی به ذوب آهن اصفهان رسید. پالایش نفت آبادان سوم شد و جایگاه چهارم به روان‌کارهای گلستان تعلق گرفت.

تیم‌های شهرداری ارومیه، گسترش فولاد تبریز، نفت و گاز گچساران، و هیات اصفهان (مهندسی کیوان کوشا) نیز به ترتیب در جایگاه‌های پنجم تا هشتم جدول رده بندی قرار گرفتند.

هفدهمین دوره رقابت‌های لیگ برتر والیبال نشسته در حالی به پایان رسید که در مجموع ۵۶ بازی در مرحله رفت و برگشت انجام شد. مراسم اختتامیه نیز روز گذشته با حضور مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی، مسئولین هیات ورزش‌های جانبازان و معلولین استان اصفهان، رئیس هیات ورزش‌های جانبازان و معلولین خراسان رضوی، مسئولین انجمن و سازمان لیگ والیبال معلولین و جمعی از مسئولین فدراسیون برگزار و از تیم‌های برتر با اهدای کاپ و مدال قدردانی شد.

* نتایج هفته پایانی به شرح زیر است:

ذوب آهن اصفهان ۳ – روان‌کارهای گلستان صفر

ثامن‌الحج سبزوار ۳ – هیات اصفهان صفر

روان‌کارهای گلستان ۳ – هیات اصفهان صفر

ثامن‌الحجج سبزوار ۳ – ذوب آهن اصفهان صفر

/فارس

پاسخی بگذارید