تاریخ: ۰:۱۱ :: ۱۳۹۴/۱۲/۱۳
نام نویسنده: sobhan

گل‌های مهاجم بارسلونا تعیین کننده‌تر از گل‌های مهاجم رئال مادرید است.   به گزارش مازند اسپرتو به نقل از آس، لیونل مسی در ۳۳ بازی که در این فصل برای بارسلونا به میدان رفته، ۳۰ گل به ثمر رسانده است. ۱۸ گل او تاثیرگذار بودند و هنگامی توپ را وارد دروازه حریفان کرده است، زمانی […]

گل‌های مهاجم بارسلونا تعیین کننده‌تر از گل‌های مهاجم رئال مادرید است.

 

به گزارش مازند اسپرتو به نقل از آس، لیونل مسی در ۳۳ بازی که در این فصل برای بارسلونا به میدان رفته، ۳۰ گل به ثمر رسانده است. ۱۸ گل او تاثیرگذار بودند و هنگامی توپ را وارد دروازه حریفان کرده است، زمانی بوده که بارسلونا از عقب بوده و یا مساوی بوده است. این بدان معنی است که ۶۰ درصد گل‌های او برای باشگاه امتیاز به ارمغان آورده است.

 

در مقابل، کریستیانو رونالدو ۳۴ گل به ثمر رسانده است که ۲۴ گل آن زمانی زده شد که مادرید از حریف پیش بوده است. تنها ۱۹ درصد گل‌های رونالدو زمانی بوده است که رئال به آنها نیاز داشته است.

 

هر سه مهاجم بارسلونا از رونالدو تاثیرگذارتر بوده‌اند. ۳۹ درصد گل‌های لوییس سوارس و ۳۴ درصد گل‌های نیمار نیز مانع از شکست یا تساوی بارسلونا شدند.

 

بازیکنی که به رکورد مسی نزدیک‌تر است، پیر امریک اوبامیانگ، مهاجم بوروسیا دورتموند است. ۴۳ درصد از ۳۲ گل او در نتیجه بازی تاثیرگذار بودند. روبرت لواندوفسکی، بازیکن بایرن مونیخ با رکورد لوییس سوارس برابر است. ۳۹ درصد از ۳۳ گل او تیم آلمانی را از شکست و تساوی نجات داده است.

پاسخی بگذارید