تاریخ: ۰:۱۰ :: ۱۳۹۴/۱۲/۱۳
نام نویسنده: sobhan

بازیکن پیشین تیم ملی فرانسه از هموطن خود حمایت کرد.   به گزارش مازند اسپرتو به نقل از آس، کریم بنزما که متهم به همکاری با اخاذان در رابطه با قضیه متیو والبوئنا است، مورد حمایت فرد جدیدی قرار گرفت.   رابرت پیرس در گفت و گو با شبکه RTL اظهار کرد: فرانسه به بنزما […]

بازیکن پیشین تیم ملی فرانسه از هموطن خود حمایت کرد.

 

به گزارش مازند اسپرتو به نقل از آس، کریم بنزما که متهم به همکاری با اخاذان در رابطه با قضیه متیو والبوئنا است، مورد حمایت فرد جدیدی قرار گرفت.

 

رابرت پیرس در گفت و گو با شبکه RTL اظهار کرد: فرانسه به بنزما نیاز دارد. او بازیکن خیلی مهمی است که در باشگاه بزرگی بازی می‌کند. از سطح بالای او همه آگاه هستند و او خیلی به تیم ملی کمک خواهد کرد.

 

دادگاه هنوز رای نهایی را صادر نکرده است. بازیکن پیشین تیم ملی فرانسه در این باره گفت: اکنون منتظر تصمیم و بررسی دادگاه هستیم. داستان کثیفی است. این مسائل برای فرانسه خوب نیست و به چهره این کشور آسیب وارد می کند. تصمیم دیدیه دشان مبنی بر دعوت نکردن او به تیم ملی درست است. در هر شرایطی من پشت او هستم.

 

در ماه های اخیر، افردای والبوئنا را تهدید به پخش فیلم غیر اخلاقی از او کردند و از بازیکن فرانسوی باج خواستند. پس از یک ماه بنزما متهم به همکاری با این افراد شد.

پاسخی بگذارید