تاریخ: ۰:۰۷ :: ۱۳۹۴/۱۲/۱۳
نام نویسنده: sobhan

مهاجم بارسلونا، لیونل مسی و پله را نابغه عنوان کرد.   به گزارش مازند اسپرتو به نقل از آس، نیمار در انتخاب بهترین بازیکن کنونی جهان شکی ندارد و لیونل مسی را برتر از همه می داند اما در انتخاب بهترین بازیکن تاریخ بین مسی و پله ناتوان است.   مهاجم بارسلونا در مصاحبه با […]

مهاجم بارسلونا، لیونل مسی و پله را نابغه عنوان کرد.

 

به گزارش مازند اسپرتو به نقل از آس، نیمار در انتخاب بهترین بازیکن کنونی جهان شکی ندارد و لیونل مسی را برتر از همه می داند اما در انتخاب بهترین بازیکن تاریخ بین مسی و پله ناتوان است.

 

مهاجم بارسلونا در مصاحبه با یکی از خبرنگاران روزنامه UOL در حالی که می‌خندید گفت: من پای چپ مسی را به پای راست کریستیانو رونالدو ترجیح می‌دهم. این در حالی است که پای راست من نیز خوب است. متاسفانه بازی های پله را ندیدم. تنها بازی های فوق العاده او را از زبان پدربزرگ و پدرم شنیده ام. خیلی سخت است که بین او و مسی یکی را انتخاب کرد من تنها بازی های لئو را دیده ام. هر دو نابغه هستند.

 

نیمار درباره شکست دو تیم رئال مادرید و منچسترسیتی گفت: ترجیح می‌دهم پیش از اینکه سیتی را ببریم مادرید را شکست دهیم.

 

نیمار به همراه سانتوس قهرمان لیبرتادورس شده و با بارسلونا لیگ قهرمانان را فتح کرده است. مهاجم برزیلی در این باره گفت: لیبرتادورس مهیج است اما لیگ قهرمانان… اولین باری که اپرا مربوط به این مسابقات را داخل زمین شنیدم احساس خاصی به من دست داد. من لیگ قهرمانان را بیشتر دوست دارم.

پاسخی بگذارید