تاریخ: ۶:۳۵ :: ۱۳۹۴/۰۵/۰۵
نام نویسنده: sobhan

سرمربی شیاطین سرخ ضمن تاکید به نیاز این تیم به یک سوپر استار گفت که این بازیکن احتمالا رونالدو نخواهد بود. به گزارش مازند اسپرت: اخیرا گزارش هایی مبنی بر عزیمت اسطوره پرتغالی رئال مادرید به اولدترافورد منتشر شده است، ولی سرمربی هلندی شیاطین سرخ، با تاکید بر نیاز به یک بازیکن خلاق گفت که […]

سرمربی شیاطین سرخ ضمن تاکید به نیاز این تیم به یک سوپر استار گفت که این بازیکن احتمالا رونالدو نخواهد بود.

به گزارش مازند اسپرت: اخیرا گزارش هایی مبنی بر عزیمت اسطوره پرتغالی رئال مادرید به اولدترافورد منتشر شده است، ولی سرمربی هلندی شیاطین سرخ، با تاکید بر نیاز به یک بازیکن خلاق گفت که این بازیکن رونالدو نخواهد بود.

وی در این باره گفت: منچستریونایتد به یک بازیکن خلاق نیاز دارد، ولی رونالدو در تابستان جاری به این تیم ملحق نخواهد شد. ما وین رونی، خوان ماتا، ممفیس دپی، اشلی یانگ، عدنان جانوزی، جیمز ویلسون، آندر هراره را داریم.یانگ فصل فوق العاده ای را سپری کرد، ولی او نیمار نیست و ما باید در آن سطح رقابت کنیم. خرید رونالدو برای ما ممکن نیست. زیرا هزینه زیادی در بر خواهد داشت.

پنجره نقل و انتقالات تا شش هفته بسته خواهد شد و فان خال برای کسب قهرمانی لیگ برتر در فصول ۲۰۱۵- ۲۰۱۶ باید وضعیت تیم خود را معلوم کند.

سرمربی منچستریونایتد با اشاره به شکست یک بر صفر تیمش برابر چلسی در ماه آوریل و به ثمر رساندن گل چلسی توسط ادن هازارد گفت: چلسی هازارد را دارد. او همیشه گلزنی می کند. این تیم همچنین ویلیان و اسکار را دارد. منچستریونایتد سرخیو آگوئرو را دارد. بارسلونا مسی ، نیمار و سوآرز را دارد. ما باید با این باشگاه ها رقابت کنیم. بنابراین طبیعی است که به این بازیکنان هم نگاهی بیاندازیم و درصدد جذب آنها باشیم.

وی ادامه داد: ما به بازیکنان خلاق نیاز داریم. ما با به خدمت گرفتن مورگان شیندرلین، باستین شواین اشتایگر، ممفیس دپی و متیو دارمیان عملکرد بهتری نسبت به سال گذشته داشتیم. ولی هنوز باید پیشرفت کنیم. 

منبع:ايرنا

پاسخی بگذارید