تاریخ: ۲۳:۵۳ :: ۱۳۹۴/۱۲/۱۲
نام نویسنده: sobhan

در نشست کمیسیون پزشکی برای پیگیری درمان سعید محمدپور ملی‌پوش مصدوم وزنه برداری، مقرر شد یک تیم حرفه ای از پزشکان فوق تخصص ایرانی و مشاوران خارجی جراحی آرنج آسیب دیده این ملی پوش وزنه برداری را بر عهده بگیرند.   به گزارش مازند اسپرت این نشست به ریاست دکتر غلامرضا نوروزی رئیس فدراسیون پزشکی […]

در نشست کمیسیون پزشکی برای پیگیری درمان سعید محمدپور ملی‌پوش مصدوم وزنه برداری، مقرر شد یک تیم حرفه ای از پزشکان فوق تخصص ایرانی و مشاوران خارجی جراحی آرنج آسیب دیده این ملی پوش وزنه برداری را بر عهده بگیرند.

 

به گزارش مازند اسپرت این نشست به ریاست دکتر غلامرضا نوروزی رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی و با حضور دکتر رضا سعیدی دبیر فدراسیون، دکتر روشنک مرادی، دکتر امین نوروزی، دکتر داود باقری و سعید محمدپور برگزار شد که پس از ارائه گزارش اقدامات صورت گرفته برای درمان این ورزشکار و همچنین ارائه نظر مشورتی یکی از متخصصان خارجی، در نهایت مقرر شد یک تیم حرفه ای متشکل از پزشکان فوق تخصص ایرانی و مشاوران خارجی جراحی سعید محمدپور را انجام دهند.

 

نوروزی در این باره به خبرنگار مازند اسپرت گفت: در این نشست هم‌چنین مقرر شد بعد از مشاوره پزشکی با دکتر کامرانی فوق تخصص دست، در خصوص وضعیت آرنج آسیب دیده سعید محمدپور تصمیم‌گیری لازم برای انجام جراحی در داخل یا خارج از کشور گرفته شود، اما به احتمال ۹۰درصد محمدپور هفته آینده با هماهنگی فدراسیون پزشکی ورزشی و توسط دکتر کامرانی و با همکاری دکتر روشنک مرادی زیر تیغ جراحی خواهد رفت.

 

رییس فدراسیون پزشکی ورزشی در پایان با بیان این که فدراسیون تمامی ملی پوشان را با همه توان تحت حمایت خود قرار می دهد، گفت: در مورد سعید محمدپور تا به حال اقدامات تشخیصی و مشورتی خوبی انجام شده است. به هر صورت سعی داریم در وهله اول سلامتی این قهرمان را به او برگردانیم و سپس کار درمان او را به شکلی پیش ببریم که بتواند هر چه سریعتر به دنیای قهرمانی بازگردد.

پاسخی بگذارید