تاریخ: ۲۳:۴۸ :: ۱۳۹۴/۱۲/۱۲
نام نویسنده: sobhan

استقلال در حالی باید به مصاف راه آهن برود که به دلیل تعداد قابل توجه غایبان، احتمالا استقلال با چهره‌ای متفاوت به میدان می‌رود .   به گزارشمازند اسپرت، استقلال روز جمعه به مصاف راه آهن می‌رود. این دیدار برای آبی‌های پایتخت از حساسیت بالایی برخوردار است. با این حال دست پرویز مظلومی در این […]

استقلال در حالی باید به مصاف راه آهن برود که به دلیل تعداد قابل توجه غایبان، احتمالا استقلال با چهره‌ای متفاوت به میدان می‌رود

.

 

به گزارشمازند اسپرت، استقلال روز جمعه به مصاف راه آهن می‌رود. این دیدار برای آبی‌های پایتخت از حساسیت بالایی برخوردار است. با این حال دست پرویز مظلومی در این دیدار تا حد زیادی بسته است.

 

استقلال در مصاف با راه آهن امید ابراهیمی، مهم‌ترین بازیکن میانه زمینش را به همراه حنیف عمران‌زاده مدافع اصلی‌اش را به دلیل محرومیت در اختیار ندارد. آبی‌ها همچنین به طور قطع نمی‌توانند از یعقوب کریمی در این دیدار در سمت چپ تیم‌شان استفاده کنند چرا که او مصدوم است.

 

چند بازیکن دیگر استقلال حضورشان در مصاف با راه آهن در هاله‌ای از ابهام قرار دارد. یکی از این بازیکنان علیرضا رمضانی است که یک جلسه‌ است با استقلالی‌ها تا حدی تمرین گروهی کرده و یکی دیگر از این بازیکنان جابر انصاری است که در تمرین‌های اخیر استقلال حضور نداشته ولی مظلومی امیدوار است با تلاش پزشکان او به بازی با راه آهن برسد. هرچند که اگر این اتفاق هم بیفتد، او شاید از شرایط مسابقه کمی دور باشد. این مسئله شامل وضعیت روزبه چشمی هم می‌شود. چشمی هم در تمرین‌های اخیر استقلال به دلیل مصدومیت حاضر نبوده ولی استقلالی‌ها امیدوارند که به بازی با راه آهن برسد.

 

آخرین بازیکنی که حضورش در مقابل راه آهن با ابهام روبه‌روست خسرو حیدری است. این بازیکن در تمرین‌های گروهی استقلال شرکت نکرده و در روزهای اخیر به صورت انفرادی تمرین کرده است. شاید مظلومی در مورد او هم ریسک نکند و در صورت نیاز تنها در نیمه دوم از او بازی بگیرد. با این حال عادل شیحی با صدور کارت بازی‌اش می‌تواند استقلال را در این بازی همراهی کند و البته از استقلال خبر می‌رسد که احتمال دارد میلاد شعبانلو هافبک جوان استقلال که در ابتدای فصل تا یک قدمی صبا هم رفته بود، برای اولین بار در یک بازی رسمی برای تیمش به میدان برود.

پاسخی بگذارید