تاریخ: ۲۳:۴۲ :: ۱۳۹۴/۱۲/۱۲
نام نویسنده: sobhan

سازمان لیگ فوتبال ایران، شرایط و نحوه فروش بلیت دیدارهای تیم‌های پرسپولیس تهران و استقلال تهران در ورزشگاه آزادی را تا انتهای فصل جاری (لیگ پانزدهم ) اعلام کرد.   به گزارش مازند اسپرتبه نقل از سازمان لیگ، شرایط و نحوه فروش و قیمت بلیت برای مسابقات تیم‌های پرسپولیس تهران و استقلال تهران تا انتهای […]

سازمان لیگ فوتبال ایران، شرایط و نحوه فروش بلیت دیدارهای تیم‌های پرسپولیس تهران و استقلال تهران در ورزشگاه آزادی را تا انتهای فصل جاری (لیگ پانزدهم ) اعلام کرد.

 

به گزارش مازند اسپرتبه نقل از سازمان لیگ، شرایط و نحوه فروش و قیمت بلیت برای مسابقات تیم‌های پرسپولیس تهران و استقلال تهران تا انتهای فصل مسابقاتی ۹۵-۹۴ (لیگ پانزدهم) که در ورزشگاه آزادی برگزار می‌شود به شرح زیر است:

الف) بلیت جایگاه، تنها از طریق سامانه بلیت الکترونیکی قابل تهیه است.

ب) بلیت روبروی جایگاه، به دوصورت اینترنتی و حضوری در ورزشگاه قابل تهیه است.

ج) بلیت پشت دروازه و طبقه دوم، از طریق سامانه بلیت الکترونیکی و سامانه هواداری باشگاه‌های پرسپولیس تهران و استقلال تهران ، توسط کارت ملی و کارت هوشمند به صورت رایگان قابل تهیه است.

د) تماشاگرانی که از روش‌های ذکر شده در بند (ج) اقدام به تهیه بلیت کرده اند، در روز مسابقه می توانند بلیت پشت دروازه و طبقه دوم را به قیمت ۵۰۰۰ هزار تومان در ورزشگاه خریداری کنند.

لذا پیشنهاد می شود با توجه به فرصت ایجاد شده با مراجعه به سامانه بلیت الکترونیک www.footballeticket.ir، بلیت مسابقه مورد نظر خود را تهیه کنند.

اولویت استقرار در دو قسمت پشت دروازه و طبقه دوم با افرادی است که زودتر به ورزشگاه مراجعه کنند.

دستورالعمل ذکر شده شامل مسابقه شهرآورد نیست و در آینده شرایط بلیت فروشی این مسابقه نیز اعلام خواهد شد.

جدول قیمت بلیت به شرح زیر است:

پاسخی بگذارید