تاریخ: ۲۲:۳۱ :: ۱۳۹۴/۱۲/۱۲
نام نویسنده: sobhan

شکست ایران مقابل برزیل در دیدار حساس و نفسگیر ملی پوشان تنیس روی میزکشورمان در آخرین بازی دور مقدماتی مسابقات قهرمانی جهان مقابل برزیل شکست خوردند. به گزارش مازند اسپرت ملی پوشان تنیس روی میز کشورمان در آخرین بازی دور مقدماتی مسابقات قهرمانی مقابل تیم قدرتمند برزیل به میدان رفتند. در این بازی که حساسیت […]

شکست ایران مقابل برزیل در دیدار حساس و نفسگیر

خبرگزاری فارس: شکست ایران مقابل برزیل در دیدار حساس و نفسگیر

ملی پوشان تنیس روی میزکشورمان در آخرین بازی دور مقدماتی مسابقات قهرمانی جهان مقابل برزیل شکست خوردند.

به گزارش مازند اسپرت ملی پوشان تنیس روی میز کشورمان در آخرین بازی دور مقدماتی مسابقات قهرمانی مقابل تیم قدرتمند برزیل به میدان رفتند.

در این بازی که حساسیت زیادی برای تیم کشورمان داشت نیما عالمیان بازی اول را ۳ بر یک به حریفش باخت، اما در مسابقه دوم برادر بزرگ تر او یعنی نوشاد با برتری ۳ بر ۲ کار را به تساوی یک بر یک کشاند.

در بازی سوم افشین نوروزی ۳ بر صفر به بازیکن ژاپنی الاصل برزیل باخت.

در دیدار پنجم بار دیگر نیما عالمیان در ترکیب ایران به میدان رفت و در یک بازی برتر حریف خود را ۳ بر یک مغلوب کرد تا برنده نهایی بازی در مسابقه پنجم مشخص شود.

در آخرین جدال دو تیم نوشاد به میدان رفت و در حالی که بازی بسیارخوبی را به نمایش گذاشته بود، در نهایت ۳ بر صفر شکست خورد و در نهایت ایران ۳ بر ۲ بازنده شد.

حساسیت بالای بازی باعث شده بود بازیکنان سایر تیم ها که بازی شان تمام شده بود ایستاده نظاره گر مسابقه باشند. تیم ملی کشورمان با این باخت در رده سوم جدول رده بندی بعد از برزیل و بلژیک قرار گرفت و راهی دور بعد شد.

پاسخی بگذارید