تاریخ: ۲۲:۲۵ :: ۱۳۹۴/۱۲/۱۲
نام نویسنده: sobhan

معارفه امیرحسینی سرپرست فدراسیون ورزش‌های کارگری با حضور وزیر کار مراسم معارفه دکتر سیدامیر حسینی سرپرست فدراسیون ورزش های کارگری با حضور دکتر علی ربیعی وزیر، محمد مهدی حیدریان معاون فرهنگی وزارت کار و رفاه اجتماعی و مدیران انجمن‌های ورزشی کارگری برگزار شد. به گزارش مازند اسپرت دکتر ربیعی وزیر کار با تبریک حماسه آفرینی مردم […]

معارفه امیرحسینی سرپرست فدراسیون ورزش‌های کارگری با حضور وزیر کار

خبرگزاری فارس: معارفه امیرحسینی سرپرست فدراسیون ورزش‌های کارگری با حضور وزیر کار

مراسم معارفه دکتر سیدامیر حسینی سرپرست فدراسیون ورزش های کارگری با حضور دکتر علی ربیعی وزیر، محمد مهدی حیدریان معاون فرهنگی وزارت کار و رفاه اجتماعی و مدیران انجمن‌های ورزشی کارگری برگزار شد.

به گزارش مازند اسپرت دکتر ربیعی وزیر کار با تبریک حماسه آفرینی مردم در انتخابات مجلس و با اشاره تجربیاتش از حضور در برنامه های ورزشی کارگری تاکید کرد: ورزش نقش ویژه ای در انگیزش نیروی انسانی و بازنشستگان دارد و علاوه بر آن در بهره وری و هم افزایی نیروی انسانی نقش فراوانی دارد و ما باید از این بخش حمایت کنیم.

وزیر کار با اشاره به تاثیر شور و نشاط در نهاد خانواده گفت: باید از توان شرکت ها در ایجاد این نشاط از طریق ورزش استفاده کنیم.

حیدریان معاون فرهنگی وزارت کار در این جلسه گزارشی از تدوین برنامه راهبردی ورزش کارگری ارایه کرد.

دکتر سیدامیر حسینی در سخنانی با اشاره به رویکردهای دولت تدبیر و امید در بخش خدمات اجتماعی گفت: ورزش در ارتقاء سطح زندگی مردم به ویژه جامعه کارگری نقش قابل توجهی دارد. ما باید با سرمایه گذاری در ورزش بخشی از هزینه ی بالای درمان را کاهش دهیم.

امیر حسینی گفت: یکی از اهدافی که در برنامه راهبری ورزش کارگری مشخص شده حداقل ١٥٠ دقیقه ورزش و فعالیت بدنی در هفته است.

سرپرست فدراسیون ورزش کارگری گفت: باید تلاش کنیم با استفاده ار فرصت‌های بین الملی در ورزش های کارگران مانند اکو در منطقه ورزش کارگری را از درون‌گرایی بیرون بیاوریم.

امیر حسینی فعال تر شدن لیگ های کارگری با استفاده از خود کارگران را از دیگر اولویت‌های این فدراسیون بر شمرد.

پاسخی بگذارید