تاریخ: ۲۲:۲۱ :: ۱۳۹۴/۱۲/۱۲
نام نویسنده: sobhan

اکبری: در این مسابقه تغییر تاکتیک داده بودیم/دیدار سختی با بانک سرمایه در فینال داریم سرمربی تیم والیبال پیکان تهران گفت: در دیدار مقابل شهرداری ارومیه تغییر تاکتیک داده بودیم و با وجود باخت در دو ست اول و دوم خوشحالم در نهایت سه ست متوالی را پیروز شدیم و به فینال رسیدیم. به گزارش […]

اکبری: در این مسابقه تغییر تاکتیک داده بودیم/دیدار سختی با بانک سرمایه در فینال داریم

خبرگزاری فارس: اکبری: در این مسابقه تغییر تاکتیک داده بودیم/دیدار سختی با بانک سرمایه در فینال داریم

سرمربی تیم والیبال پیکان تهران گفت: در دیدار مقابل شهرداری ارومیه تغییر تاکتیک داده بودیم و با وجود باخت در دو ست اول و دوم خوشحالم در نهایت سه ست متوالی را پیروز شدیم و به فینال رسیدیم.

به گزارش مازند اسپرتپیمان اکبری پس از صعود تیمش به دیدار نهایی لیگ برتر والیبال در جمع خبرنگاران اظهار داشت: هر دو تیم عملکرد خیلی خوبی داشتند اما خوشحالم که تیم ما به فینال راه یافت. در هفته های اخیر مسابقات سنگینی پشت سر گذاشته بودیم و بازیکنان خیلی خسته بودند.

وی افزود: در مسابقه امروز تغییر تاکتیک داده بودیم و حتی در ست های اول و دوم نیز نتیجه را به حریف واگذار کردیم اما بر این برنامه خود اصرار داشتیم و خوشبختانه این اصرار ما کمک کرد که در سه ست بعدی به هدفی که می خواستیم رسیدیم.

سرمربی پیکان درباره رویارویی این تیم با بانک سرمایه در دیدار نهایی لیگ برتر والیبال خاطرنشان کرد: مسابقه فینال بازی سختی است اما ما در پلی آف و نیمه نهایی سختی بیشتری کشیدیم.

پاسخی بگذارید