تاریخ: ۲۱:۵۸ :: ۱۳۹۴/۱۲/۱۲
نام نویسنده: sobhan

آل اسحاق: مگر مسلمان نیستیم؛ زمانی که نفت در کورس بود هورا می‌کشیدند و حالا عقب می‌کشند بازرس قانونی باشگاه نفت تهران گفت: مگر مسلمان نیستیم که وقتی تعهدی می‌دهیم و مصوبه‌ای داریم بخواهیم به آن عمل کنیم زمانی که تیم در کورس قهرمانی بود، هورا می‌کشیدند، اما حالا که نتیجه نگرفته، خودشان را عقب […]

آل اسحاق: مگر مسلمان نیستیم؛ زمانی که نفت در کورس بود هورا می‌کشیدند و حالا عقب می‌کشند

خبرگزاری فارس: آل اسحاق: مگر مسلمان نیستیم؛ زمانی که نفت در کورس بود هورا می‌کشیدند و حالا عقب می‌کشند

بازرس قانونی باشگاه نفت تهران گفت: مگر مسلمان نیستیم که وقتی تعهدی می‌دهیم و مصوبه‌ای داریم بخواهیم به آن عمل کنیم زمانی که تیم در کورس قهرمانی بود، هورا می‌کشیدند، اما حالا که نتیجه نگرفته، خودشان را عقب می‌کشند.

حسین آل‌اسحاق در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی مازند اسپرت در مورد اینکه بودجه ۲۰ میلیاردی باشگاه نفت با وجود نزدیک شدن به پایان لیگ برتر چه زمانی به این تیم تزریق خواهد شد، گفت: ما هم بر اساس همان بودجه‌ای که مصوب شده بود، ایجاد تعهد کردیم و همان بودجه هم مصوبه مسئولان نفت و هیأت‌مدیره بود. بر اساس آن در قبال بازیکنان و کادر فنی و… ایجاد تعهد کرده و بر اساس آن بودجه اول فصل را بستیم، اما متأسفانه امروز یک ریال هم از آن بودجه محقق نشده و این موضوع باشگاه نفت را دچار بحران کرده است.

وی ادامه داد: بر اساس این بودجه تعهداتی به اشخاص حقیقی و حقوقی برایمان ایجاد شد و قراردادها نیز بر اساس آن بسته شد، اما متأسفانه یک ریال هم از آن به باشگاه پرداخت نشد.

آل‌اسحاق در مورد اینکه چه زمانی این مشکل حل خواهد شد، گفت: نمی دانم،‌ اما کار به جایی رسیده که نه‌تنها بازیکنان از جیب خرج می‌کنند و به هم پول قرض می‌دهند،‌ بلکه مسئولان باشگاه هم مجبور شده‌اند هزینه‌ها را خودشان بدهند که این موضوع تأسف‌برانگیز است، حتی قنبرزاده از جیبش هزینه می‌کند که این خیلی بد است.

معاون حقوقی باشگاه نفت گفت: برخی آقایان در مجموعه نفت حتی نسبت به ادامه حیات این باشگاه، در تردید هستند و خودشان را فقط موظف به تولید نفت می‌بینند و فکر می‌کنند مسئولیتی راجع به سایر مسائل که حتی درخصوص آنها تعهد ایجاد کرده‌اند، ندارند.

وی در مورد اینکه چه کسی باید پاسخ‌گو باشد، گفت: به دلیل مشکلاتی که درکشور است و مسائلی که وجود دارد، آقایان می‌گویند فقط متولی تولید نفت هستیم و نه باشگاه ورزشی، اما مگر مسلمان نیستیم که وقتی تعهدی می‌دهیم و مصوبه‌ای داریم بخواهیم به آن عمل کنیم. چرا باید به چشم فرزند ناتنی به باشگاه نفت نگاه کرد.

آل‌اسحاق افزود: با وجود دعوت از مسئولان مربوطه برای شرکت در هیأت امنا و هیأت مؤسس، آنها حتی در جلسات هم شرکت‌ نمی‌کنند و به‌جای اینکه کمک کنند، خودشان را عقب می‌کشند و این بد است. این رفتار، رفتار مدیران دولتی زمان شاه است و نه رفتار مدیران جمهوری اسلامی. آن زمان که تیم در کورس قهرمانی بود، آقایان کف می‌زدند و هورا می‌کشیدند، اما حالا که نتیجه نگرفته، خودشان را عقب می‌کشند.

وی گفت: نباید این‌طور باشد که جهت فحاشی‌ها به سمت مدیرعامل و کادر فنی باشد. بر سر فوت مرحوم دارستانی، حتماً دیده‌اید که چطور با ناراحتی با قنبرزاده برخورد کردند، در حالی‌که او هم کنار بچه‌ها بود.

وی تأکید کرد: امیدوارم این بحران با تدبیر مسئولان حل شود و با این موضوع عاقلانه برخورد شود، هرچند که اولین قدم این است که تعهد خود را اجرا کنیم و درواقع هنر این نیست که طلا تبدیل به مس کنیم، بلکه هنر این است که مس را تبدیل به مس کنیم.

پاسخی بگذارید