تاریخ: ۲۱:۴۷ :: ۱۳۹۴/۱۲/۱۲
نام نویسنده: sobhan

سرمربی تنیس روی میز بانوان: صعود مقتدرانه‌ا‌ی به دور دوم داشتیم سرمربی تنیس روی میز بانوان گفت: خوشبختانه با تلاش بچه‌ها توانستیم صعود مقتدرانه‌ای به دور دوم مسابقات جهانی داشته باشیم. سیما لیموچی در گفت‌وگو با مازند اسپرت در مورد عملکرد ملی‌پوشان تنیس روی میز بانوان، اظهار داشت: بچه‌های ما در بازی با ونزوئلا بسیار […]

سرمربی تنیس روی میز بانوان: صعود مقتدرانه‌ا‌ی به دور دوم داشتیم

خبرگزاری فارس: سرمربی تنیس روی میز بانوان: صعود مقتدرانه‌ا‌ی به دور دوم داشتیم

سرمربی تنیس روی میز بانوان گفت: خوشبختانه با تلاش بچه‌ها توانستیم صعود مقتدرانه‌ای به دور دوم مسابقات جهانی داشته باشیم.

سیما لیموچی در گفت‌وگو با مازند اسپرت در مورد عملکرد ملی‌پوشان تنیس روی میز بانوان، اظهار داشت: بچه‌های ما در بازی با ونزوئلا بسیار روان‌تر از ۴ مسابقه قبلی کار کردند و از همه آنها راضی هستم.

وی ادامه داد:‌ شرجی بودن هوا روی عملکرد آنها تأثیر زیادی گذاشته است، اما بچه‌ها با غیرت تلاش کردند و توانستند در گروه خود اول شوند.

سرمربی تیم ملی تنیس روی میز بانوان در مورد صعود مقتدرانه به مرحله دوم، گفت: ما با تنها یک پیروزی مقابل ونزوئلا هم می‌توانستیم به تیم اول صعود کنیم، اما می‌خواستیم بدون شکست راهی دور دوم شویم که خوشبختانه این اتفاق افتاد.

لیموچی در مورد بازی‌های مرحله بعد گفت: باتوجه به اینکه بدون باخت به مرحله بعد رفته بودیم، در ابتدای کار استراحت داریم و پس‌ از آن باید منتظر برنده استونی و آرژانتین بمانیم. امیدوارم بتوانیم با پیروزی در بازی بعدی به جمع ۴ تیم برتر دسته سوم راه پیدا کنیم و درنهایت بتوانیم خودمان را به دسته ۲ برسانیم.

پاسخی بگذارید