تاریخ: ۲۱:۴۵ :: ۱۳۹۴/۱۲/۱۲
نام نویسنده: sobhan

قلعه‌نویی: می‌دانستیم الجزیره چطور بازی می‌کند/ ۴ فینال دیگر در پیش‌داریم و به آینده تراکتور خوشبین‌ هستم سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز گفت: می‌دانستیم که الجزیره به چه شکلی بازی می‌کند دو راه حمله داشتند که آن را بستیم از بازیکنان به خاطر اینکه نظم و ساختار دفاعی خوبی داشتند تشکر می‌کنم. به گزارش مازند اسپرت […]

قلعه‌نویی: می‌دانستیم الجزیره چطور بازی می‌کند/ ۴ فینال دیگر در پیش‌داریم و به آینده تراکتور خوشبین‌ هستم

خبرگزاری فارس: قلعه‌نویی: می‌دانستیم الجزیره چطور بازی می‌کند/ 4 فینال دیگر در پیش‌داریم و به آینده تراکتور خوشبین‌ هستم

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز گفت: می‌دانستیم که الجزیره به چه شکلی بازی می‌کند دو راه حمله داشتند که آن را بستیم از بازیکنان به خاطر اینکه نظم و ساختار دفاعی خوبی داشتند تشکر می‌کنم.

به گزارش مازند اسپرت امیر قلعه‌نویی در نشست خبری بعد از پیروزی یک بر صفر تیمش مقابل الجزیره امارات در هفته دوم لیگ قهرمانان آسیا، گفت: می‌دانستیم که الجزیره به چه شکلی بازی می‌کند دو راه حمله داشتند که آن را بستیم. از بازیکنان به خاطر اینکه نظم و ساختار دفاعی خوبی داشتند تشکر می‌کنم.

وی افزود: در نیمه اول می‌توانستیم گل‌های بیشتری بزنیم که فرصت سوزی کردیم خدا را شکر در یک بازی سخت ۳ امتیاز را گرفتیم در نیمه دوم بازی دست الجزیره بود ولی ما موقعیتی به حریف ندادیم در مجموع بازی بسیار خوب بود و از گرفتن ۳ امتیاز خوشحالیم. الجزیره تیم بسیار خوبی است آنها جوانان خوبی به میدان فرستادند که به حریف تبریک می‌گویم این بازیکنان می‌توانند در آینده امارات و فوتبال این کشور موثر باشند. در مجموع خدا را شکر از ۲ بازی ۶ امتیاز گرفتیم و به آینده خوشبین‌تر هستیم.

قلعه‌نویی در ادامه نشست خبری در پاسخ به این سوال که آیا صعود تیمش را تضمین شده می‌داند، اظهار داشت: هنوز هیچ چیزی معلوم نیست این بازی را فراموش می‌کنیم و از فردا آماده لیگ می‌شویم یک بازی سخت مقابل پرسپولیس داریم. این ۶ امتیباز پشتوانه خوبی است اما ما ۴ فینال در پیش داریم که باید پشتوانه لازم را داشته باشیم.

سرمربی تراکتورسازی در مورد اینکه تیمش در دو نیمه به دنبال استفاده از ضد حملات بود، گفت:  اعتقاد دارم در نیمه اول ضد حمله نزدیم. در نیمه اول ما مالکیت توپ و گردش توپ را در اختیار داشتیم در نیمه دوم قدرت تاکتیکی الجزیره به ما چربید. البته آنها با وجود مالکیت توپ نتوانستند موقعیتی ایجاد کنند.  اگر ما باهوش بودیم در نیمه اول می‌توانستیم گل‌های بیتشری بزنیم.

قلعه نویی در پاسخ به این سوال که آیا با مالکیت توپ الجزیره در نیمه دوم مربی این تیم به هدفش رسیده است، عنوان کرد: اعتقاد من این است که مربی الجزیره بسیار خوب و بزرگی است. تیم الجزیره من را یاد زمان براگا می‌اندازد که این تیم ۲ جام به دست آورد. الجزیره نیاز به زمان دارد این تیم در سال‌های آینده بسیار خوب می‌شود حریف تغییر تاکتیک داد اما تیم ما در نظم بسیار باهوش بود. این تیم در لیگ امارات یکی از بهترین‌ خط‌های حمله را دارد اما ما باهوش بازی کردیم و گلی دریافت نکردیم.

پاسخی بگذارید