تاریخ: ۲۱:۴۴ :: ۱۳۹۴/۱۲/۱۲
نام نویسنده: sobhan

با پدیده‌های نوظهور لیگ جزیره/راشفورد، ایهناچو و اوریگی مارکوس راشفورد بازیکن منچستر با ۲ گلی که وارد دروازه آرسنال کرد به پدیده نو‌ظهور لیگ جزیره مبدل شده است. به گزارش مازند اسپرت در حالی که راشفورد بازیکن جوان من‌یونایتد با ۲ گلی که وارد دروازه آرسنال کرد  به چهره روز محافل ورزشی مبدل شده در من‌سیتی […]

با پدیده‌های نوظهور لیگ جزیره/راشفورد، ایهناچو و اوریگی

خبرگزاری فارس: با پدیده‌های نوظهور لیگ جزیره/راشفورد، ایهناچو و اوریگی

مارکوس راشفورد بازیکن منچستر با ۲ گلی که وارد دروازه آرسنال کرد به پدیده نو‌ظهور لیگ جزیره مبدل شده است.

به گزارش مازند اسپرت در حالی که راشفورد بازیکن جوان من‌یونایتد با ۲ گلی که وارد دروازه آرسنال کرد  به چهره روز محافل ورزشی مبدل شده در من‌سیتی ایهاناچو  و در لیورپول اوریگی هم با نمایش درخشانی که داشتند دقت‌ها را متوجه خود کرده‌اند.

راشفورد

راشفورد ۱۸ساله که در ۲ بازی ۴ بار دروازه رقبا را گشود است انتظار می‌رود آینده درخشانی را در پیش رو داشته باشد.منچستر یونایتد در چارچوب یورو لیگ به مصاف تیم میتیلند نماینده دانمارک رفت و از ۵ گلی که وارد دروازه حریف کرد  2 گل را راشفورد به ثمر رساند و در تاریخ باشگاه به عنوان جوان‌ترین گلزن باشگاه در لیگ و یورو لیگ اروپا نام خود را به ثبت رساند و نشان داد که می‌تواند در بین آینده سازان فوتبال انگلیس باشد.

ایهناچو

دیگر پدیده‌ای که این روزها نامش دهان به دهان می‌چرخد ایهناچو پدیده جوان من سیتی است.او با گل‌های حساسی که به ثمر رسانده است مورد توجه کارشناسان قرار گرفته است. ایهناچو ۱۹ ساله در معدود دفعاتی که وارد زمین شده توانسته نظر مثبت پیگرینی را جلب کند.
بازیکن نیجریه‌ای که به همراه تیم ملی کشورش در جام جهانی زیر ۱۷ سال عنوان قهرمانی را کسب کرده مورد توجه غول‌های اروپا قرار گرفت و در نهایت از بین پورتو، آرسنال،‌ اسپورتینگ من سیتی را انتخاب کرد و  در سال ۲۰۱۳ راهی شهر منچستر شد

ایهناچو در سال ۲۰۱۳ از جانب کنفدارسیون فوتبال آفریقا به عنوان پدیده نوظهور و بازیکنی که بیشترین پیشرفت را داشته معرفی شد و در جام چهارجانبه که در امریکا برگزار شد مقابل کانزاس و میلان گلزنی کرد.

ایهناچو فصل گذشته به دلیل عدم در یافت مجوز کار در انگلیس قادر به بازی برای آبی‌ها منچستر نبود اما امسال با صدور مجوز توانسته نظر همگان را به خود جلب کند و اولین گل خود را مقابل کریستاپالاس به ثمر رساند و در ادامه در جام اتحادیه با هت‌تریک مقابل آستون ویلا نشان داد که از حس گلزنی بالایی سود می‌برد اما این پایان کار نبود و جوان ۱۹ ساله در ۲۴ بازی که با پیراهن من سیتی وارد میدان شد در ۸۱۰ دقیقه ۹ گل ۶ پاس گل  ارسال کرد که باعث تثبیت جایگاه وی شده است.

اوریگی

اوریگی بازیکن ۲۰ ساله متولد بلژیک که در تیم پایه‌های گنک پرورش یافته است در سال ۲۰۱۰ با ۱۷ سال سن در تیم لیل فرانسه اولین گل خود را به ثمر رساند و در ادامه در سال ۲۰۱۴ در ازای ۱۰ میلیون یورو به لیورپول و لیگ برتر منتقل شد.

دیوک اوریگی که در فصل گذشته به صورت قرضی برای لیل بازی کرد در ۴۴ دیداری که فرصت حضور در میدان را پیدا کرد ۹ گل و ۵ پاس گل ارسال کرد و در فصل جاری ۱۰۶۲ دقیقه برای آنفیلدی‌ها بازی کرد که در لیگ جزیره ۲ گل و در جام حذفی ۳ گل و در یورو لیگ ۲ پاس گل ارسال کرد.

دیوک اوریگی به تازگی تصمیم گرفته پیراهن تیم ملی بلژیک را به جای نیجریه به تن کند.

پاسخی بگذارید