تاریخ: ۲۱:۴۰ :: ۱۳۹۴/۱۲/۱۲
نام نویسنده: sobhan

بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس گفت:‌ به بازی با تراکتورسازی نمی‌رسم اما در کنار هواداران در استادیوم حاضر می‌شوم و تیم محبوبم را تشویق می‌کنم. کمال کامیابی‌نیا در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی مازند اسپرت در خصوص به دنیا آمدن دخترش گفت: خدا را شکر می‌کنم که امروز خدا دختر زیبایی به نام کمند به من داد و […]

خبرگزاری فارس: کامیابی‌نیا: در بازی با تراکتور به ورزشگاه می‌روم تا پرسپولیس را تشویق کنم/ صحبت‌هایم درباره مظلومی را طور دیگری منعکس کردند

بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس گفت:‌ به بازی با تراکتورسازی نمی‌رسم اما در کنار هواداران در استادیوم حاضر می‌شوم و تیم محبوبم را تشویق می‌کنم.

کمال کامیابی‌نیا در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی مازند اسپرت در خصوص به دنیا آمدن دخترش گفت: خدا را شکر می‌کنم که امروز خدا دختر زیبایی به نام کمند به من داد و از این بابت شکرگزار خدا هستم. سال ۹۴ برای من سال خوبی بود؛ چراکه هم توانستم به پرسپولیس بیایم، هم به تیم ملی راه پیدا کردم و همین اینکه خدا دختر زیبایی به من داد و از این بابت خدا را شکر می‌کنم و امیدوارم سال ۹۵ هم برای من و خانواده‌ام و همچنین همه مردم ایران، سال خوب، پربار و پربرکتی باشد. باوجود دخترم زندگی من و همسرم کامل شد.

وی درباره وضعیت مصدومیتش هم ادامه داد: با بدشانسی تمام دچار مصدومیت شدم و متأسفانه نمی‌توانم مقابل تراکتورسازی برای تیم محبوبم بازی کنم. بااین‌همه فیزیوتراپی‌ام صبح و بعدازظهر انجام می‌دهم تا هرچه سریع‌تر به شرایط آرمانی برسم. حتی امروز که دخترم به دنیا آمد هم صبح و هم عصر فیزیوتراپی کردم تا بتوانم زودتر به میدان برگردم. بااین‌همه مطمئن هستم پرسپولیس به بازیکن خاصی متکی نیست و ما یک تیم هستیم. قطعاً همه بچه‌ها با همه توان مقابل تراکتورسازی بازی می‌کنند تا یک بُرد خوب را مقابل این تیم به‌دست بیاوریم. من هم حتماً به استادیوم می‌روم تا مثل یک هوادار در کنار سایر طرفداران پرشور پرسپولیس از تیم محبوب‌مان حمایت کنیم. قطعاً روز یکشنبه استادیوم بازهم پر خواهد شد و ارتش سرخ در کنار بازیکنان و مربیان همه تلاش‌شان را خواهند کرد تا پرسپولیس فاتح ۳ امتیاز بازی با تراکتورسازی باشد.

کامیابی‌نیا درباره مصاحبه‌ای که از قول وی منتشر شده و در آن گفته به پرویز مظلومی سرمربی تیم استقلال که پیش‌ازاین سرمربی او در مس کرمان بوده کارت قرمز می‌دهد، افزود: متأسفانه صحبت‌های من که فیلم آن موجود است، گونه دیگری منعکس شده است، در آن مصاحبه که برای ابتدای فصل بود از من پرسیدند اگر کارت قرمز داشته باشی، آن را به چه کسی می‌دهی که من گفتم، در مس کرمان شاگرد پرویز مظلومی بودم و شاید او بیش‌تر می‌توانست از من استفاده کند. در آن مصاحبه گفتم دلم راضی نیست و کارت قرمز را نه ‌از ته دل، بلکه به شوخی به پرویز مظلومی نشان می‌دهم،‌ آن‌هم درحالی‌که این کارت قرمز از ته دل من نیست، اما متأسفانه صحبت‌های من به گونه دیگری منعکس شده است. من نه‌تنها برای مظلومی، بلکه برای همه مربیانم حتی در رده پایه، احترام قائل هستم و هیچ‌کس تابه‌حال از من بی‌احترامی ندیده است. امیدوارم برخی با شیطنت‌های خود مسائلی را به وجود نیاورند.

پاسخی بگذارید